Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yıllanmış Şarap hastası var mı?

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sevgili arkadaşlar bir sağlık çalışanı olarak bende alkole karşıyım fakat olmazsa olmuyor işte, ne yapalım. Elimde 1987 yılına ait 1 adet KVALİTETNO VİNO MOTOVUNSKİ TERAN(Romanya) şarabı var. Uygun şart ve koşullarda saklanmıştır. Geçen yıl aynı şarabın ikincisini 900 dolara bir şarapsever arkadaşıma satmıştım, elbetteki site arkadaşlarıma bu fiyatın altında bir rakam olacaktır, takdiri ağızının tadını bilenlere bırakıyorum. İlgilenenler benimle irtibata geçebilirler, saygılarımla.

Ekli dosyalar

göcen

Aktif Üye
Adı
akın tiryakiler
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Nihat Bey ben de bir ilaç sektörü çalışanı olarak diyebilirim ki elinizdeki alkol değil ilaçtır ilaç. Genç yaşımda Kalp rahatsızlığımdan ben de hergün bir kadeh atıyorum. başlarda ne olursaydı şimdi seçiyorum. butik üreticileri deniyorum. inanılmaz derin bir dünya aynı balık avı gibi. Umarım hakkını verecek birine satılır.

iyi forumlar.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Şurup şurup

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yıllan'mış şarap'ların meze'si Burgaristan kaşkavalı'dır veya eski kaşar'dır.
ne yazıkkı baya bir zaman oldu kaşkavalı bulamıyoruz,!

Bir organizasyon yapıp değerlendirelim :p
TÜRK usülü meze olarak'ta Marmara Hamsi tuzlama ve istavrit çiroz da benden olsun!:rolleyes:

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Nihat Bey ben de bir ilaç sektörü çalışanı olarak diyebilirim ki elinizdeki alkol değil ilaçtır ilaç. Genç yaşımda Kalp rahatsızlığımdan ben de hergün bir kadeh atıyorum. başlarda ne olursaydı şimdi seçiyorum. butik üreticileri deniyorum. inanılmaz derin bir dünya aynı balık avı gibi. Umarım hakkını verecek birine satılır.

iyi forumlar.
Umarım öyle olur ister içmek için ister koleksiyon için bakalım artık hayırlısı

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tatmadan karar vermek çok zor.
Geçen sene alan arkadaşım kolleksiyonu için aldığından içmemiş bir önceki sene bir tanesini ben yılbaşında içmiştim tadı mükemeldi artık alacak olan kişi içmek için test etmek isterse tadına bakabilir beğenmez ise almaz artık.

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bir organizasyon yapıp değerlendirelim :p
Takımları yenilemem gerekiyor Hamdi bey yoksa size feda olsun bir şişe şarap, siz en yakın zamanda bir organizasyon planlayın ben size beyaz şarap getireyim, bende şarap bol..