Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yıllar Sonra Dişli Ile Buluşabildik...

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Günaydın Arkadaşlar

Uzun zamandır belki 1-2 yıl oldu hiç dişli avlayamamıştım :(
Sağolsun bir arkadaşım çok özel bir meraya beni götürdü, Benim sürekli olan meramda dişli namına birşey yoktu biliyorsunuz.
Oltayı üçüncü atışımda bir lüfer yapıştı büyük ihtimal yanaktandı su dışına alamadan kaçırdım :(
ardından bir azman istavrit yapıştı aha dedim sarıkanat geliyor dışarı çıkarınca anladım azman olduğunu üçlü iğneyi komple yutmuş düşünün ne kadar büyük ağzı olduğunu :)
(Fotolarda istavritlere bakıp palamutların küçük olduğunu sanmayın :komik::komik: ) bildiğiniz azamn bunlar.
neyse ilerleyen saatte güzel bi palamut aldım ve dedimki bu geçe çok güzel olacak...
ondan sonra uğraş uğraş 2-3 saat balık resmen kesti 2-3 azman daha aldım bari bi yandan yemli deniyeyim dedim diğer takımı da yemli indirdim aşağıya, ispari mırmır biraz çeşitte onlardan yaptık mırmırlar palamut kadar var nerdeyse
yağmur başladı kolum kas yapmaya başladı yoruldum arkadaş da hadi gidelim bari dedi , dur dedim biraz daha deneyelim buraya benim her zaman gelmem mümkün dedğil hani arkadaş kalalım dese sabaha kadar kalırım yani :hrkbuya:
yağmur durdu tak bi palamut daha yapıştı büyük itimal sürü girdi içeri üst üste aldık palamutları sonra yeniden kesti balık kovalarımıza baktık el insaf deyip bıraktık avı :komik::komik::komik:
Tabi Lüfer ailesinden hiçbir üye ile tanışamadık :(:(:(
ve arkadaş dedi ki bugun balık çok sakindi, balıgın hareketli bir gününü düşenemiyorum.... :p:p
Böyle bir avda insan kullanılan ekipmanın ne kadar önemli olduğunu çok ama çok iyi anlıyor , kamış , makine, ip , sahte hepsi olması gerektiği gibi olmalı avcılıkta konfor gerçekten çok ama çok önemli , tabi bu avdan sonra bazı ekipmanlarda değişiklik ve/veya ilaveler olacak gibi gözüküyor... :D:D:D

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hey Maaşallah...!

Çok keyifli bir av olmuş , orası belli...!
Daim olsun üstad , daha da irilerine rastgelsin.

*GeniuS

Daimi Üye
Adı
Hasan Basri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Günaydın Arkadaşlar

Sağolsun bir arkadaşım çok özel bir meraya beni götürdü, Benim sürekli olan meramda dişli namına birşey yoktu biliyorsunuz.
Oltayı üçüncü atışımda bir lüfer yapıştı büyük ihtimal yanaktandı su dışına alamadan kaçırdım :(
ardından bir azman istavrit yapıştı aha dedim sarıkanat geliyor dışarı çıkarınca anladım azman olduğunu üçlü iğneyi komple yutmuş düşünün ne kadar büyük ağzı olduğunu :)
(Fotolarda istavritlere bakıp palamutların küçük olduğunu sanmayın :komik::komik: ) bildiğiniz azamn bunlar.
neyse ilerleyen saatte güzel bi palamut aldım ve dedimki bu geçe çok güzel olacak...
ondan sonra uğraş uğraş 2-3 saat balık resmen kesti 2-3 azman daha aldım bari bi yandan yemli deniyeyim dedim diğer takımı da yemli indirdim aşağıya, ispari mırmır biraz çeşitte onlardan yaptık mırmırlar palamut kadar var nerdeyse
yağmur başladı kolum kas yapmaya başladı yoruldum arkadaş da hadi gidelim bari dedi , dur dedim biraz daha deneyelim buraya benim her zaman gelmem mümkün dedğil hani arkadaş kalalım dese sabaha kadar kalırım yani :hrkbuya:
yağmur durdu tak bi palamut daha yapıştı büyük itimal sürü girdi içeri üst üste aldık palamutları sonra yeniden kesti balık kovalarımıza baktık el insaf deyip bıraktık avı :komik::komik::komik:
ve arkadaş dedi ki bugun balık çok sakindi, balıgın hareketli bir gününü düşenemiyorum.... :p:p
Böyle bir avda insan kullanılan ekipmanın ne kadar önemli olduğunu çok ama çok iyi anlıyor , kamış , makine, ip , sahte hepsi olması gerektiği gibi olmalı avcılıkta konfor gerçekten çok ama çok önemli , tabi bu avdan sonra bazı ekipmanlarda değişiklik ve/veya ilaveler olacak gibi gözüküyor... :D:D:D
abi tebrikler takım ip kamış atar sahte silikon jiğ vb ekipman bilgisi lütfen :) merayı özelden yazarsın abi :)

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
Günaydın Arkadaşlar

@BaşMinekolos
Devamını birlikte diliyorum,
Tebrik ediyorum
Bazı değişiklikler yapman şart olmuş yoksa elinde kalacaklar

:koptum::koptum::koptum:

Denemesi bedava
Haber ver geleyim ;)

sagmarius

Aktif Üye
Adı
Mehmet YILMAZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Maşallah maşallah herşey den almışın gittiğin yer tam bir veli nimet, yeri babana bile söyleme :srnsml:

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Muhteşem bir av olmuş, tebrikler
Çok teşekkür ederim daha güzelleri size gelsin...

Hey Maaşallah...!

Çok keyifli bir av olmuş , orası belli...!
Daim olsun üstad , daha da irilerine rastgelsin.
Fatih Hocam çok teşekkür ederim eksik olmayın...

Tebrikler güzel bir gün geçirmişsiniz darısı dahada güzel günlere
lüfere slm olsun bidahakine kovanızda olsun ....Rasgele
Ağzınızdan bal damlıyor süheyl Hocam eksik olmayın

abi tebrikler takım ip kamış atar sahte silikon jiğ vb ekipman bilgisi lütfen :) merayı özelden yazarsın abi :)
Çok teşekkür ederim , Takımlar imza da :) LRF hariç herşeyi kullandım :) jigi söylesem de bulamazsınız yok satıyor :) (biraz gizem iyidir dimi :komik::komik::komik:) Merayı özelden yazdım :uzgnm::uzgnm::koptum::koptum::koptum:

@BaşMinekolos
Devamını birlikte diliyorum,
Tebrik ediyorum
Bazı değişiklikler yapman şart olmuş yoksa elinde kalacaklar

:koptum::koptum::koptum:

Denemesi bedava
Haber ver geleyim ;)
Amin diyorum abi amin senle bi gidebilsek oraya varya bilmiyorum ama utancımızdan rapor yazamayız... :ckkmk::ckkmk::ckkmk::ckkmk:

Değişiklik konusunda kandırılmak üzereyim bunu çok fena hissediyorum... :komik::koptum::komik::komik::koptum::koptum::koptum:

Maşallah maşallah herşey den almışın gittiğin yer tam bir veli nimet, yeri babana bile söyleme :srnsml:
Çok sağolun eksik olmayın , aynen daha denenmemiş o kadar noktası var ki... sülaleme de söylesem kimse gidemez :)

Tebrikler güzel av olmuş :)
sağolasın @Hamdi keyifliydi gerçekten...