Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zamanın Tanığı -1- flykutluc@2011

A.Bülent KUTLUCA

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Çok güzel bir anlatım ve fotoğraflar ile bu nadide balıkları sayenizde tanıdım. Ellerinize sağlık. Hep rastgelsin.
Anadolunun Sarı Gelinini Görmeyen nice gözler vardır diye düşündüm,,,kimse bu güzeli görmekten mahrum olmasın istedim,,,fayda sağlayabildiysem ne mutlu bana :)

rastgelsin

A.Bülent KUTLUCA

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Bülent yine harika bir rapor ve fotoğraflar, tebrikler :)
Hamdi,
Tatlı su balıkçılığı konusunda yeni birçok paylaşım var sırada,,,arşiv çok dolu nasip olursa hepsini paylaşacağım ,,,eski dostlar ile hasbihali özlemişim,,,bildiğin gibi ciddi sağlık sorunları yaşadım,,yüce RABBİM Sıhhat verdi Çok Şükür,,,ve yine Doğa anamızın kucağındayız,:)

HAYIRLI GECELER

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Bülent
Güzel bir günce, güzel balıklar, güzel fotoğraflar.
Eline sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sevgili Selahattin,Ankarada Olduğun Bir Gün ,tavşan kanı bir demlik çayda beraber demlenmeyi çok isterim,,DENK GELELİM İNŞALLAH,,,GÜZEL YORUMUN İÇİN AYRICA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM:)
Bülent Abi ben Ankara'dayım bu aralar başka yere kıpırdayamıyorum:) Şeref duyarım denk gelip tavşan kanı çayda demlenmekten.. Sevgilerimle

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ne Mutlu :) BİZ OLTACILARI VE AVCILARI DİĞERLERİNDEN AYIRAN EN BARİZ ÖRNEKTİR,,,BİRBİRİMİZİ SÖZLERİMİZ VE GÖZLERİMİZLE TAŞIRIZ GÜZEL VE MANALI DUYGULARIN İÇİNE,,,bende gördüklerinizi görmeyi duyduklarınızı duymayı heves ile isterim

rastgelsin
abi bu benim bozuk türkçe me taşlama gibi olmuş :D büyük hoşgörünüze sığınarak bu şakayı yaptım
elimden geldiğince düzeltmeye çalışacağım resimleri e anlatımı da :D

Vedat Abayoğlu

Daimi Üye
Adı
Vedat Abayoğlu
Kan Grubu
A Rh Negatif
Sevgili Bülent

Gün ışımaya başladı,az sonra güneşte doğacak,sevdiğim bazı kardeşlerim bazı mekanlarda beni beklemekte,her şartta avlanacağız,heyacanlı ve keyfliyim.

Ama o muhteşem raporun yokmu.

Uzun ama ben onu iki kere okudum,doymadım.

Ellerine,yüreğine,anlatımına sağlık.

Biraz daha resim istedim,aldığım keyfi uzatmak istedim,sanırım bir kere daha okuyacağım.

Sevgi ve saygımla kalasın.

özcan bolat

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN BOLAT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
işte budur tebrikler:harika: e şimdi işten izin alıp gidemmi alaya:rolleyes:

A.Bülent KUTLUCA

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Sevgili Bülent

Gün ışımaya başladı,az sonra güneşte doğacak,sevdiğim bazı kardeşlerim bazı mekanlarda beni beklemekte,her şartta avlanacağız,heyacanlı ve keyfliyim.

Ama o muhteşem raporun yokmu.

Uzun ama ben onu iki kere okudum,doymadım.

Ellerine,yüreğine,anlatımına sağlık.

Biraz daha resim istedim,aldığım keyfi uzatmak istedim,sanırım bir kere daha okuyacağım.

Sevgi ve saygımla kalasın.
Vedat Abi,

Arkadaşlarına selamımı ilet,inşallah güzel bir gün olmuştur,,,sen varsan gerisi teferruat gerçi,,kamp muhabbetini özlemişim onu farkettim,,bu gün nuh hocam ile kulağını çınlattık,,bayramdan sonra oarlarda olacağız inşallah ,,,seni de görmek çok güzel olur,,sağlıcakla kalasın,,,küçük balıkçıların selamı var:)