Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aranıyor Zenith Z claw ve lucky craft sammy

• Konbuyu başlatan cihangir cihan
  • Başlangıç tarihi
C

cihangir cihan

Misafir
lucky craft sammy ve Zenith Z claw bu ıkı markanın su ustu sahtesı nı arıyorum
lakın bu ıkı urunu kullanan varsa oncelıkle hangı modelını almalıyım
elınde bu sahtelerden olup satmak ısteyen olursa alabılırım ama once hangı renk kodlarını almam lazım onu ogrenmelıyım
sımdıden herkese tesekurler

emrmtn

Daimi Üye
Adı
Emrah Metin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sammy bulmak zaten çok zor, birde renk kodu irdelersen imkansıza yakın olur. Şimdiden kolay gelsin.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende Z Claw var ama satılacak sahte değil, kendi kendine WTD yapan bir sahte düşünün Siz atın ve sarın herşeyi kendi yapıyor zatenİngiltereden zorla getirtmiştim 4 sene önce

yekadam

Aktif Üye
Adı
Mert
şimdi merak ettim biraz baktımda bu Zenith Z claw ne kadar pahalıymış bu kadar ıyı bır sahtemi bu ? su adreste stokta var gözüküyor bilginiz olsun SUNİ YEMLER | ZENITH | www.caglarav.com facede

Facebook bu adrste birisi satıyor 3 tane lucky craft sammy gezerken gördüm

shadowpane

Daimi Üye
Adı
Hakan SEZEN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
balık renklerine benzer renkler ve dikkat çeken renkler tercih etmende fayda var,

renkleri genelde suyun rengi ve havaya göre karar vermelisniz, gündüz koyu ve şeffaf renkler, gece ise limon, beyaz, gibi dikkat çeken renkler kullanıyorum.

en beğendiğim su üstü sahteler,lucky craft sammy100, ima saltskimmer110, shimano fortuna90,
bu sahteler tüm olumsuzluklara gögüs gerecek kadar dengeli ve her balığı kandırabilecek kadar aksiyonu gerçekçi,

C

cihangir cihan

Misafir
Sammy bulmak zaten çok zor, birde renk kodu irdelersen imkansıza yakın olur. Şimdiden kolay gelsin.
sammy bulmak kolay oldu ebaydan sıparısını bıle verdım :)
esas zor olan zenıth claw oda olursa olur olmassa yapacak bısey yok :)

C

cihangir cihan

Misafir
ellerınde olmayan malları neden stokta var yazarlar anlamıyorum :(

C

cihangir cihan

Misafir
su zenıth claw bulabılecegım bı adres bılen varmı acaba

C

cihangir cihan

Misafir
Bende Z Claw var ama satılacak sahte değil, kendi kendine WTD yapan bir sahte düşünün Siz atın ve sarın herşeyi kendi yapıyor zatenİngiltereden zorla getirtmiştim 4 sene önce
ıngılterede nerede veya nasıl aldınız soyleyebılırmısınız arkadasım var orada olmassa ona rıca edıp getırtecem