Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zpine niyet Zurf'e kısmet

gurcansap

Daimi Üye
Adı
Gürcan Sap
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Dün akşamdan arkadaşımla onaylaştık, saat 04 te uyanıp sahile inecektik. İndim. Arkadaşım yoktu. Uyuya kalmış :)
Meraya geldim tek başıma atıp çekiyorum... Saat 04:50 gibi ilk balık bindi, bir çinekop. İkinci balık hemen önümde yukarı kaldırırken sırtından yakalandı. Üçüncü balık biraz iriceydi iyi bastı, keyifli oluyor büyük balık, hele ki spin ile... Spinde ki son balığımı sanıyorum hava aydınlanmıştı aldığımda.

Hemen Birolun yanına geçtim, kamışımı birleştirdim. Ben bunları yaparken Birol indir bindir yapıyordu :)
Büyük sahte ve kaşık hep büyük boy seçti. Ancak her sahteyi yemiyor. Onca sahtemin içinde (Bir kısmı evde haliyle, tüm sahtelerimi yanımda taşıyamıyorum.) iş yapacak sahte bulamadım maalesef. Yoksa skor çok daha farklı olabilirdi.
Sizlere daha iyileri denk gelsin. Rasgele
20141218_105314[1].jpg

20141218_105347[1].jpg

20141218_105301[1].jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Gürcan abi, gayet de bereketli bir av olmuş rastgele :)

Burak Kızılırmak

Daimi Üye
Adı
Burak ARIK
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Tebrikler maşallah :) Bir herhangi birine niyet edemiyoruz malesef :-( Bir ihtimal yılbaşı bizim bir niyetimiz olabilir.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Gürcan
Güzel av olmuş..

Musti.barut

Daimi Üye
@gurcansap abi gene süper bir av Tebrikler. bulunduğun merayı bildiğim için geceleri müsait oluyorum ben o tarafta spin hiç denemedim boğazda hangi sahteler çalışır abi spin dalarlımı su üstümü bende denemek istiyorum yakın zamanda tiyo verilsen sevinirim abi

gurcansap

Daimi Üye
Adı
Gürcan Sap
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@hızır şeref gültekin Gerçekten spin işini sevdim Hızır.
@Focaiano Sağol Selahattin, sana da nasip olsun.
@Fecri Eyvallah :) Meralar boş kalmasın,..
@byblack Darısı başına Burak, zamansızlık kötü gerçekten. Saz teli gibi gerer insanı...
@Hamdi Bu sene gerçekten bir başka Hamdi. Akıntı yoktu, attığın yerden çekiyordun. Yürümeyince ve balıkta 20-30 m. de olunca fazla yorucu olmadı. (Satır aralarında tüyolar :) )
@pendikli_fb Teşekkür ederim Hüseyin :)
@agartan Teşekkür ederim Şeref bey.
@Musti.barut Teşekkürler. Dalarlı sahteler, özellikle limon renk ve 11-12 cm. boylar bugünün avcılarıydı mesela.