Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

4+5 Levrek

dr.zeki

Aktif Üye
Adı
zeky
Tebrikler ustam.. av sezonunun en ölü zamanları olan buralarda iştah açıcı bu av raporunu ve fotoğrafları izlemekte keyifli oldu...teşekkürler...devamını dilerim...
Orduya selamlar; bu levrekler büyümüş olarak karadenize de dönecekler. o zaman biz de sizin raporları bekliyor olacağız. selamlar.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hızır; gerçekten haklısın; istavrit belki ama deli levrek dümdüz ediyor bazen iğneleri... İp için meranın özellikleri önemli ama ne olursa olsun kepçe ya da yardımcı oyuncu şart. İpin ucuna 0.35 floro olmayan momno misina ekledim hem de zeki düğümüyle. ben uydurdum sanırım ama eminim amerikayı daha önce keşfedenler olmuştur. shock, FG, albright, falan filan zor geldi. Çözüm basit. merak eden, ilgilenen olursa resmederim. ama o düğümler çöpe gidebilir. UYARAYIM:D:D:D
merakla bekliyorum abi :) sonra bende öncelerde uç misina bağlamıştım ama kopunca vazgeçtim :)

sahmiran

Yeni Üye
Adı
mehmet
teşekkürler bülen abit ( bu arada o balığı yakalayan acemi benim) çok güzel bir av oldu, bülent abinin yönlendirmesi ve silikonu ile

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
teşekkürler bülen abit ( bu arada o balığı yakalayan acemi benim) çok güzel bir av oldu, bülent abinin yönlendirmesi ve silikonu ile

Her acemi değil her usta denilen yakalayamaz bu levreği.
Burada üstatlar içinde 1.7 kg ı geçemeyenler var.
Senin yetenek müthiş doktorum. Daha ne avlar yapacağız bakalım.

Bu gece Zeki ile tavşan avına gidiyoruz. Geliyor musun?

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Baba levreğin güzelliğini o paket bozmuş.
Fakat mükemmel avlarınız için tebrikler.

alganiresidence

Aktif Üye
Adı
Barış Gök
Masallah tebrikler ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

spinseabass

Aktif Üye
Adı
kemal
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrik ederim inşallah çok daha büyükleri nasip olur. tabi yeğenle aynı büyüklükte 2 sene sonra bi foto daha bekleriz :)

egeden

Üye
istanbul-Suadiye/ Pendik, Gömeç/Karaağaç-Pelitköy
Adı
Mustafa D.
İyi geceler,
'' Bu arada ip misina kullananlar amaç levrek ise şok düğümü veya bir klipsle beraber mono veya fc misina kullansınlar levrek gerçekten çok akıllı ''

Evet,Senih Can arkadaşımızın bu söylemine katılmamak elde değil, aynısını uyguluyor,hep söylüyorum :)

Tabii Zeki beyi tekrar tebrik ediyorum, darısı bizlerin de başına...Selçuk