Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

106 cm led 3d tv almak istiyorum....

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Bir marka varmış unuttum şimdi aklıma gelmedi Samsung veya Lg olabilir.

3 Boyutlu, Led ekran, içinde Wi-Fi si olan ve pc gibi kullanabildiğin (Kumandayı maus gibi kullanabiliyormuşsunuz) Bu tarz tv si olan veya duyan var mı?

Aybata74

Daimi Üye
Adı
Gökhan Polat
Uzun süre inceleme ve araştırma sonunda, LG 42lw 570s model tv aldım, 3D özelliği ve smart tv özelliği var. Dahili uydu alıcılı. Televizyondan son derece memnunun, SD yayınların bile çok kaliteli görüntüleri var. Dahili uydu düşünmüyorsanız lw5500 modelini inceleyebilirsiniz...
Şimdiden hayırlı olsun...

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref

3 Boyutlu, Led ekran, içinde Wi-Fi si olan ve pc gibi kullanabildiğin (Kumandayı maus gibi kullanabiliyormuşsunuz) Bu tarz tv si olan veya duyan var mı?
Ben gördüm, ben gördüm.. :D
WiFi değil ama Ethernet portu var ve youtube vs gibi sitelere bağlanabiliyorsun.
Marka: Samsung
Modeli hatırlamıyorum.
Led, 3D, 200 veya 400 Hz

Aybata74

Daimi Üye
Adı
Gökhan Polat

Evet Hamdi LG tv'lerde bu özellik var magic motion kumanda sayesinde tv'nin uygulama sayfalarında mouse gibi dolanabiliniyor. Tv'nin arkasında wireles kısmına ufak bir aparat ile bağlanıyor kumanda...

http://www.dijitolog.com/2012/01/sihirli-kumanda/

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ben gördüm, ben gördüm.. :D
WiFi değil ama Ethernet portu var ve youtube vs gibi sitelere bağlanabiliyorsun.
Marka: Samsung
Modeli hatırlamıyorum.
Led, 3D, 200 veya 400 Hz
Evet Hamdi LG tv'lerde bu özellik var magic motion kumanda sayesinde tv'nin uygulama sayfalarında mouse gibi dolanabiliniyor. Tv'nin arkasında wireles kısmına ufak bir aparat ile bağlanıyor kumanda...

Sihirli Kumanda | PAZARLAMA | Dijitolog
Sizce bu Tv nasıl?

ercag

Üye
Adı
erçağ yıldırım
40 d 6500 kullanıcısı olarak tavsiye ederim samsung led tv:2500 civarı 102 ekran