Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

106 cm led 3d tv almak istiyorum....

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaşlar bende bu yeni nesil Tv lerden alacağım. Ortak noktada buluşursak birlikte hareket edip indirim koparalım :) Erdalın tavsiyesi TV güzel fiyatı da 3.500 civarlarında.

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Geçen gün bende bir mağazada bakındım o kadar çok model ve fiyat varki canım sıkıldı kaçtım resmen. Evdeki televizyon 3 senelik şimdiki teknolojiye bakınca acaip eskimiş gibi. Annemler 13 yıldır aynı tv kullanıyor. Yani ne alırsanız alın 3 senelik teknoloji eskime yaşı var :)

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Evet artık zamanı gelmişti....ama balık malzemesi almaktan hala tüplü bir 80 cm sony tv kullandık senelerdir.Sos veriyor artık renkler gitmeye başladı.Mecburen değiştireceğiz.

Araştırdığım kadarıyla :

lg lw 4500** 5500 veya yeni serileri 550 s gibi
sony ex 720 ***hx 720(En yatkın olduğum marka)

Sharp ta olabilir ama servis sıkıntılarından bahsetmişler....

Bu işten anlayan.Bir bilen.Bir bileni tanıyan varmıdır....
Sony kdh800hx kullanıyorum oldukça memnunum. Ancak model 2011 de kaldığı için şuan piyasada yok. Hx 720 en yakın özellikte olanı.

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Sony kdh800hx kullanıyorum oldukça memnunum. Ancak model 2011 de kaldığı için şuan piyasada yok. Hx 720 en yakın özellikte olanı.
Aslında bende sony ex mi hx mi arasında kaldım diyebilirim....Diğerlerinide de olsa inceliyorum ama aklım şimdilik sony diyor.Ne de olsa fiyatı aynı gibi....Beni ikna edebilen daha satıcı çıkmadı.... bende satııcıyım yaaa anlaşamıyoruz tezgahtarlarla ......bana tezgah yapıyorlar :D:D:D

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Aslında bende sony ex mi hx mi arasında kaldım diyebilirim....Diğerlerinide de olsa inceliyorum ama aklım şimdilik sony diyor.Ne de olsa fiyatı aynı gibi....Beni ikna edebilen daha satıcı çıkmadı.... bende satııcıyım yaaa anlaşamıyoruz tezgahtarlarla ......bana tezgah yapıyorlar :D:D:D
Aslında ben de internetten ve forum sitelerinden çok inceledim. Satıcıya bu tv var mı diye sordum ve aldım. Aldığım zamanda 5 sene garantisi ve gözlükleriyle birlikte benim ilk gördüğüm fiyattan daha düşük bir fiyat görünce de hemen aldım :)

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Bakalım bir ışık yanacak bir yerden ama ....Ben bakınanna kadar yeni modeller çıkacak....Sonra yine o iyi mi bu iyimi.

kompirci

Yeni Üye
Adı
hasan doğan
47 LG 5500 kullanıcısı olarak cihazı tavsiye ederim.pişman olmayacağınız bir seçim olur.cihaz 2D den 3D ye çevirme yapabiliyor.şu anda 3D yayın yapan kanal olmadığına göre(Arada ligtv derbi yayınlarını saymazsak)orjinal 3D yayın kadar olmasa bile idare edilebilir seyir keyfi veren bir özellik.tüm yayınlar 3D ye çevirip izlenebiliyor. HD yayınlarda ise daha kaliteli izleniyor.
pasif gözlük olayı ise sadece LG ve philips te olan bir özellik.phlipste 2D den 3Dye çevirme özelliği yok.bence 3D özellikli bir tv almayı düşünüyorsanız ilerde pişman olmamak için tercihiniz pasif gözlük teknolojisini kullanan cihazlardan yana olsun.
konuyla ilgili kullanıcı yorumları ve cihazların özellikleri internette ilgili forumlarda fazlasıyla mevcut.
şimdiden yeni TVniz hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullanın.

kompirci

Yeni Üye
Adı
hasan doğan
yazmayı unutmuşum.tv modeli LW serisi
bu arada 3D tv almak isteyen arkadaşlar eğer bütçeleri müsaitse 47 inçten küçük ekran boyutunu düşünmesinler benden söylemesi sonra pişman olabilirsiniz

İsak

Daimi Üye
Adı
İsak Rozanes
Kan Grubu
B Rh Pozitif
oyun bozanlik olsun diye soylemiyorum, lutfen kimse kizmasin, uzulmesin ama 3D televizyon henuz almadiysaniz 1 veya 2 sene daha bekleyin derim. Daha etrafta ne dogru durust 3D dvd veya blue ray media var nede 3D yayin. Zamaninda HD ready diye pazarladilar bize daha ortada HD yayin bile yokkn, ne zamanki HD yayin memlekete geldi, bu sefer aaa o eskidi artik Full HD var demedilermi? Balik virusunu kapana kadar tum hobisi elektronik urunler olan birisi olarak tamamen sahsi fikrimi sizinle paylasmak istedim. Tahmin edeceginiz uzere ortak hastaligimiza yakalandigimdan dolayi elektronige ilgim sifirlandi, butun harcamalar balik malzemesine kaydi :)

Denizpaşa

Üye
Adı
Deniz PAŞA
Bende LG ye de bak derim. Samsung parlak ekran kullanıyor.