Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Avcılar, Gürpınar, B.Çekmece, Güzelce Balık Avlak Bilgileri

ozmenahmet

Aktif Üye
Adı
Ahmet Özmen
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba Değerli Dostlar,

Aşağıdaki linkte bulunan ilan sahibiyle konuştum ,

2.Sahibi,
2018 Nisan ayında tekneyi almış,
2019 Temmuz ayında 1.500 TL ye motor ve tekne bakımını yaptırmış,
Minderler yeni,
Tekne ve Motor 2015 model,
Motor 4 zamanlı 10 litre benzinle adalara 2 defa gidip geldiğini,
Maltepe Dragosta bağlı,
Trim, Elektrikli sintine falan hepsi v

Sonuç olarak fiyatı uygun geldi, değerli görüşleriniz çok önemlidir.Açıkcası alma niyetim var, ama yinede danışmaj istedim.

2015 model direksiyonlu 20 bg Mercury - Türkiye'nin ücretsiz ilan sitesi sahibinden.com'da - 743303756

Teşekkürler
Merhabalar , fiyat makul ama bu resimden çok şey anlaşılmaz . Motorun durumu nu incelemelisiniz . Teknede kırık , çatlak , yama veya tamirat varmı bakmalısınız . Mercury motor kullandım bakımları düzgün yapıldıktan sonra senelerce sorun çıkartmadan kullanabilirsiniz .Hayırlısı olsun . rastgele

bluefish125

Yeni Üye
Herkese iyi haftalar. Dün öğleden sonra Gürpınar Balık Hali civarındaki meramızda bir türlü zargana denk getiremediğimiz için lüfere bakamadık. İstavritler de oldukça nazlıydı ve neredeyse tek tek gelmekteydi. Akşama doğru arkasına rapala da eklediğimiz palamut çaparisi deneyelim dedik. Balığın genel olarak oldukça sessiz olduğu sezonda gelen üç çingene palamutu sevindirdi açıkçası. Balıklar 18 -20 metrelerde denk geldi. Günbatımına kadar turlamamıza karşın gerisi gelmeyine avı sonlandırdık. Keyifli ve bereketli avlar dilerim. Rastgele

Ekli dosyalar

Mektupla

Daimi Üye
Herkese iyi haftalar. Dün öğleden sonra Gürpınar Balık Hali civarındaki meramızda bir türlü zargana denk getiremediğimiz için lüfere bakamadık. İstavritler de oldukça nazlıydı ve neredeyse tek tek gelmekteydi. Akşama doğru arkasına rapala da eklediğimiz palamut çaparisi deneyelim dedik. Balığın genel olarak oldukça sessiz olduğu sezonda gelen üç çingene palamutu sevindirdi açıkçası. Balıklar 18 -20 metrelerde denk geldi. Günbatımına kadar turlamamıza karşın gerisi gelmeyine avı sonlandırdık. Keyifli ve bereketli avlar dilerim. Rastgele
:harika:
Allah bereketinizi arttırsın inşaallah...

balikciali

Aktif Üye
Adı
Ali V.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba Arkadaşlar. Haftasonu Büyükçekmece de olacağım. İstavrit çıkıyor mu gece veya gündüz.
22 Ekim gündüz tek tük kefal alıyorlardı, istavrite atan görmedim. Gece şamandıralı atan bir kişi vardı, hareket görmedim. 1 ay kadar önce kısa süre sıyırtma denediğimde balık alamamıştım. Gece yemli istavrit denenebilir. Ayrıca şu an bol ve iri boyda gümüş sürüleri gördüm yakalamayı denemedim.

Mektupla

Daimi Üye