Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bursa-mudanya Av Raporu 16-09-2018

Spinning

Üye
Adı
Berat
Merhaba arkadaslar bugun mudanya yat limaninda yapmis oldugum avdan fotoraf cekip koydum ama sunun altini iyice cizeyim bircok tekne vardi baya vardi ama yavas yavas aciklara yoneliyorlardi istavrit kiyida degildi sadece 2 tane alabildim ondan once biraz zargana calistim bi adet Dev bi adet yavru aldim :D yandaki abide bir yavru Aldi fazla yoktu Oda saat 5civari bizden sonra kimse alamadi biraz da dip yapayim dedim boru kureu ile calistim 2 adet ispari aldim sonra ispari biraz kesti igneleri bos cekmeye basladim bi ara gicik oldum elimde tutiyim olta duser dusmez vuruslar basliyor uyanik izmaritler didikliyir yemleri ingeler 10 no baliklar habire didikliyor tasma falan atmaya calisiyorum olmuyor neyse bitane alabildim sonra yemler bitti :D
Baktim vermz silikonlar kalmis yesil renk, dediler is yapmaz bunlar atmamla binmesi bir oldu heralde mirmir diye tahmin ediyorum oltayi fena basti zor cektim ama bi 10 metre kala yosunlar taslar basliyor hizli ve ustten cekmek gerek biraz hizlandim Oda kiprasinca Indi igneden ve sonuc olarak 2 ispari 2 istavrit 2 zargana 1 izmarit ile dondum ama sunuda soyliyim izmarit cook vardi oltayi bikere vurus almadan cekmedim ama cook uyanik balik bee . Birde o merada avlananlar icin 2 tane balik yatagi vardir. Dogrusunu buldunmu Eli bos donmen %20 falan been aksama kalamadim kalsaydim iri mirmirlar cekerdim berki ama sonuc olarak iyi bir av oldu birde sunuda not dusiyim zargana ipegi ile calisurken hafif bir vurus ama balik yok cektim ipegin yarisi yok dediler bunu kesecek balik cinekop diye bi adaminda misinasi gitti orda.

Spinning

Üye
Adı
Berat
Fotoraf koyamadim telde bisey var heralde kusura bakmayin

gurayt

Üye
Adı
Güray T.
Daha irileri daha güzelleri nasip olsun Berat

ioriapo

Aktif Üye
Adı
Abdullah Öztürk
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrik ederim. Zevkli bir av olmuşa benziyor.
Eğer telefon uygulamasindan fotoğraf yüklemeye çalışıyorsan, uygulamada sıkıntı var.
Telefonda Normal tarayıcıdan girip yükleyebilirsin.

Mektupla

Daimi Üye