Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ÇİPURA BALIĞI AVI VE TEKNİKLERİ

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
cahit bey emeğinize sağlık güzel paylaşım olmuş birde takımları hazırladıktan sonra görüntüsünü paylaşabilirseniz çok mutlu oluruz bunu sadece ben istiyorum galiba diğer arkadaşlara sadece terimlerle anlatmanız yeterli oluyor acemiliğüime verin şimdiden teşekkürler.
Bu takımları çizmek oldukça çok zamanımı alır.Bağışlayacağınızı umuyorum...

simiyagon07

Yeni Üye
Bugün birakma ve 3lu köstek ile eski Foça çok güzel çupra yakaladım.alanyada balık yok,izmir balık kaynıyor

mersinli1453

Yeni Üye
Adı
Hüseyin Bayır
Çipura en sevdiğim balık gerçekten çok yararlı bir paylaşım teşekkürler

ugursamsa

Aktif Üye
Adı
Uğur
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Teşekkürler Cahit abi bilgiler için.

emretsrn

Yeni Üye
Adı
Emre Taşören
Merhaba arkadaşlar, ben İstanbul'da Spin ve LRF takımları kullanıyorum. Kısmetse Bodrum'da tekne ile Çipura avına çıkacağım. Ben de ki takımlar iş yapar mı? Yapmıyorsa da kamış ve makine tavsiyeniz ne olur?

pelipe35

Aktif Üye
Adı
Ali Ersin Öztürk
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Emre bey çuprayı çeşitli takımlarla avlayabilirsiniz kıyıdan avlanacaksanız sabah erkrn saatlerde çupra iyice kıyılar spin takıma yada lrf ye rüzgara göre hangi takım uygunsa 5gr-10gr-20gr gezer bir kurşun arkasına izmir körfezde genelde 0/1 boylarında bir iğne 496 çok verimli oluyo yem boru kurdu mamun ekseri boru kurdu biraz maliyetli olsada ben genelde boru kurdu kullanıyorum bunların yanısıra tekneden av yaparsanız klasik köstekli takım kullanabilir surf takımınızla köstekli yada yine gezer kurşunu 100 gr civarlarına çıkararak av yapabilirsiniz

emretsrn

Yeni Üye
Adı
Emre Taşören
Emre bey çuprayı çeşitli takımlarla avlayabilirsiniz kıyıdan avlanacaksanız sabah erkrn saatlerde çupra iyice kıyılar spin takıma yada lrf ye rüzgara göre hangi takım uygunsa 5gr-10gr-20gr gezer bir kurşun arkasına izmir körfezde genelde 0/1 boylarında bir iğne 496 çok verimli oluyo yem boru kurdu mamun ekseri boru kurdu biraz maliyetli olsada ben genelde boru kurdu kullanıyorum bunların yanısıra tekneden av yaparsanız klasik köstekli takım kullanabilir surf takımınızla köstekli yada yine gezer kurşunu 100 gr civarlarına çıkararak av yapabilirsiniz

Çok teşekkür ederim ama ayrıca tavsiye edeceğiniz kamış ve makine var mıdır?