Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa Levrek Sahteleri

HastaRuH

Daimi Üye
Adı
ERKAN
Bülent abi sen ne zaman konu açsan banka hesabıma bakadın geliyor. Sonrasında ise bir miktar azalma oluyor. :)

Erkam59

Üye
Emeğine Sağlık bülent abi çok güzel bilgiler olmuş bu msj yazmaya başladım bina sallanmaya başladı tekirdağda deprem oldu pc faresinide cebime sokmuşum :) anlamadan kendimi dışarı attım neyse konu çok güzel eline sağlık.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
çak faydalı bir tabela olmuş bülent abi
tebrik ederim soru da sormam :)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
evet abi daima daiwa ama bunu hep sımanov önerenler de anlasa sımanov makine şımanov kamış ama neden se daiwa sahte balık
hiç tartışmak istemiyorum ama shimano sahte yem kullandınız mı ?
neden cevap yazma gereği duyduğumu bile bilmiyorum
acaba güzel faideli emekle hazırlanmış bir konuya rekabet havası katılmak istenir ki ?
hepsi de yerine göre harika ürünler
bülent ağabey im konuyu açma sebebi daiwa shimanov u döver demek (?) mi anladınız :)
lütfen şahsi algılamayın sizi tanımıyorum bile ama yazmaktan kendimi alamadım :rolleyes:

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bülent ağabey z97 f yi test edeceğim uygun zamanda bu çok işime yaradı doğrusu bu tür yüzen bir balığı arıyordun uzun zamandır :)

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Emeğine Sağlık bülent abi çok güzel bilgiler olmuş bu msj yazmaya başladım bina sallanmaya başladı tekirdağda deprem oldu pc faresinide cebime sokmuşum :) anlamadan kendimi dışarı attım neyse konu çok güzel eline sağlık.
Bir daha cebine fare koyma. Hele Hızır'ın cebine fare hiç koyma.
Hızır erkek adamdır hiçbir şeyden korkmaz ama cebinde fare taşımaz.

bülent ağabey z97 f yi test edeceğim uygun zamanda bu çok işime yaradı doğrusu bu tür yüzen bir balığı arıyordun uzun zamandır :)

Nereden buldun Z97 F yi, bir de Z120F-SSR bulursan fare yiyenler peşini bırakmaz.

Dün İnce Çizgiden aradılar benim shimano twinpower4000 ve technium kamış tamir edilmiş. Geç de olsa Shimanoculara teşekkürler.

Kargo hazır gelecek ekine de bu konudaki sahtelerden birini ve Ayvalık turunda toriğin götürdüğü rapaladan 3 tane sipariş verdim.
İstediğim Daiwa erim uzaklığı düşük olduğu için pek tercih edilmeyecek R40+SSR, rengi burning sardine.

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Haydi bakalım, levrekçilere bir iş verelim.
Bu iş aslında zor. Kullanıp sonuç aldığınız ya da deneyimlerinize dayanarak satın alsam bu model şu renk sabahın köründe, bu öğle saati, öbürü Çarşamba günü, şu Cuma namaza gitmeden önce , bu kadar ayrıntısına girerek veya girmeden seçim yapma işi.
İşin zorluğu aslında önereceksiniz. Emin olup önereceksiniz ki satın alanların işine yarasın. Bizim buralarda geçen sene siyah beyaz hamsi (AYU)çok iyiydi. 12 renkliler, maviler, pek işe yaramıyordu. Geçen sene de bu sene de körfezde hamsi boldu, ama bu sene geçen yıl pek işe yaramayan sırtı mavi hatta karnı kırmızı bu konunun ikinci mesajındaki SL 12F-G resimde ikinci sırada sağda parıldayan mavi sardalya resimde belli olmuyor karnı kırmızıdır gündüz vakti çok işe yaradı.
Bilgisayarı açtığımda bir mesaj vardı, Tekirdağ’a levrek için gideceğim nerede olta atayım, o kadar yolu boşuna gidip gelmemeyim yazmış arkadaş.
Arkadaşı yanıtladım, 15 senedir uğraşıp tek levrek yakalayamanlar var, falan bir şeyler yazdım.
Sonuç olarak denizde balık varsa, ve uygun zamanda sahilde olta atan birilerinin işine yarayacak tercihleri yazın ki, uygun zamanda uygun yere denk düşmüş, ilk kez olta atanın da işi görülsün. Yalnız bunlardan alacak olanlara da balık tutmadıkları zaman üzülmemelerini baştan söyleyeyim.
Bülent ağabeyim, tüm bu kıymetli bilgiler için tekrar tekrar teşekkürler... Resmen, isteyen herkese ilk levreğini ve levreklerini tutturmak için noel baba edasıyla çabalıyorsun :harika:

Sahteleri kullanan herkesin yorumlarını bu konu başlığı altında yapmasını ben de önemle rica ediyorum. Bir de forumun gizli cevherleri var. Ürünleri kullanıp, güzel avlara imza atıp, yazmayıp çizmeyip sadece okuyanlar. Hiçbir karşılık beklemeden tüm gayretiyle bizlere yol gösterip ışık tutan Bülent ağabey gibi büyüklerimize el verelim Kim nerde, hangi suda, hangi model ve renk kodlu sahteyle neler yapabiliyorsa paylaşsın ve bu güzel platform amacına ulaşsın diye düşünüyorum. Saygılar sunuyorum...

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sahteleri kullanan herkesin yorumlarını bu konu başlığı altında yapmasını ben de önemle rica ediyorum. Bir de forumun gizli cevherleri var. Ürünleri kullanıp, güzel avlara imza atıp, yazmayıp çizmeyip sadece okuyanlar. Hiçbir karşılık beklemeden tüm gayretiyle bizlere yol gösterip ışık tutan Bülent ağabey gibi büyüklerimize el verelim Kim nerde, hangi suda, hangi model ve renk kodlu sahteyle neler yapabiliyorsa paylaşsın ve bu güzel platform amacına ulaşsın diye düşünüyorum. Saygılar sunuyorum...[/QUOTE]

can ım benim daiwa lar olsun diğer markalar olsun şimanov gibi
bende çok kullandım amacıma da ulaştım gerektiği kadar bildiğim kadar konu da açtım ancak inan bana
öyle her babayiğidin harcı değil bu iş
neden :?
şöyle anlatayım malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun inan bana bir mera da çalışan diğerinde yüzmeye gelmiş oluyor ki bizde amelesi :D :cool:
sakin ol adamım :) ne yazık ki o kadar tecrübeli olamadığımız bu kadar tecrübemiz olmadığı için maalesef seyirci kalıyoruz not alıyoruz ileride bizden daha amatör arkadaşlarımız olduğunda onlarla paylaşmak için birikim yapıyoruz :harika:
madem rica ettin 2 çeşit daiwa kullandım tecrübelerimi aktarayım
daiwa saltiga 17 f hamsi sardalye fhc yemleri bir seferde boyumca levreklere teslim ettim gittiler :D iyi bir deneyim oldu hatta dergiye konu dahi olmuştum ancak bu bir geçit ti ve o gün diğer yemler de iyi çalıştı daiwa hakkını verdi vermesine de mera kayalıkları beni zorladı sonra dere ağzına gittim max rap la klasiği devam ettirdim :)
şimdi de elimde iki adet laser sardinie var 12,5 cm f var sadece yüzdürüyorum :D :rolleyes: sadece bir adet levrek gün açtıktan sonra alabildim bazen bu yemin mi yoksa saatin mi hikmeti bilemediğim ( daha kavrayamadığım ) için konuya yemi dahil etmiyorum yada çoğuna olduğu gibi konusunu aç(a)mıyorum yanlış bilgilendirme çok kötü bir durum
hele ki kapilazm dostu dosta düşürür :)
benim denizim de meram da çalışan yem aynı derinlik aynı koşullarda başka mera da işe yaramayabilir
netice de özel den olsun telefon la olsun sağolsun beni herif ten sayıp bilgi isteyenler oldu kimi dua etti kimi beddua :) sakarya da adam levreğe doydu marmaris te küfre doyduk :) olmuyor yani :)
bülent abi nirvana ya ulaşmış kanımca
daha önce de böyle ustalarımız vardı haklarını çok yedik sonra da ufacık çapaktan sebep küstürdük gittiler reklamcı dediler işbirlikçi dediler koca engin deneyim leri kaybettik kimse darılmasın gücenmesin arkadaş yarın bülent abi ye de olursa şaşırmam :eek:
neden böyle yazdım bilmiyorum
hep bülent abi nin konularını okumaktan bulaştı :D

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bir daha cebine fare koyma. Hele Hızır'ın cebine fare hiç koyma.
Hızır erkek adamdır hiçbir şeyden korkmaz ama cebinde fare taşımaz.

Nereden buldun Z97 F yi, bir de Z120F-SSR bulursan fare yiyenler peşini bırakmaz.

bülent abi bulmadım buluruz ama :) siz üretimden kalkmamış yemleri paylaşacağım dediğiniz için böyle yazdım arayan bulur :D

Sahil33

Daimi Üye
hiç tartışmak istemiyorum ama shimano sahte yem kullandınız mı ?
neden cevap yazma gereği duyduğumu bile bilmiyorum
acaba güzel faideli emekle hazırlanmış bir konuya rekabet havası katılmak istenir ki ?
hepsi de yerine göre harika ürünler
bülent ağabey im konuyu açma sebebi daiwa shimanov u döver demek (?) mi anladınız :)
lütfen şahsi algılamayın sizi tanımıyorum bile ama yazmaktan kendimi alamadım :rolleyes:
shımano sahte makina kamış hepsini kullandım gördüm inceledim.bende daiwa makılalar la ilgili konu açim dedim ama sonra vaz geçtim:cool: ben söyle bir örnek verim japon yalıların av videolarını izleyip bir bakin ne kullanıyorlar .bület ağabey gerçekten büyük bir emek verip bu konuyu açmiş benden kendisine :harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika: