Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dev Gelincik Avımız :)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Arkadaşlar merhaba,
Yaklaşık iki hafta önce sevgili Hamdi telefonla aradı ve bu akşam eşkina yoklaması yapalım dedi.

Sonrasında Hamdi'nin kuzeni olan sevgili Fatih'in ve sevgili Zafer'inde katılımlarıyla eşkina yoklaması için gittik.

yem boru kurdu bulamadığımızdan yanımıza bolca canlı teke alarak avlağımıza gittik.

takımlarımız klasik ikili,üçlü dip oltası.

ufak tefek vuruşlar alıyorduk ancak büyük vuruş sevgili Fatih'in oltasına oldu va şamandıra suya battı ve Fatih tasmayı vurdu,önce makina sarmadı,balık büyük ve kaya altına girdi durumu oldu,ancak biraz mücadelenin sonunda balık girdiği yerden çıktı ve gelmeye başladı.

sudan çıkarken su üstü öyle bir şapırdadıki işte kocaman bir eşkina geldi dedik ! ancak sudan bir çıkardıkki bu bir gelincik !!! hemde öyle bir iriki ilk defa oltamızda bu büyüklükde bir gelincik gördüm :)

bu güzel balığın ardından başkada balık olmayınca evimizin yolunu tuttuk :)
bu anımızıda sizlerle paylaşmak istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Bu nasıl bir Gelincik böyle Mustafa abi. Nerdeyse bir kilo var maaşallah.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Elime aldım çıkarmak için, çok dolgundu. İğne aparatı sayesinde iğneyi kolayca çıkardım. Yoksa uğraştıracaktı :)

Birde balığı fatih denizde avladı, ben karada avladığım Geilinciği. Orasını anlatmıyayım çok komikti :D:D
Tebrikler Fatih :harika:

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Elime aldım çıkarmak için, çok dolgundu. İğne aparatı sayesinde iğneyi kolayca çıkardım. Yoksa uğraştıracaktı :)

Birde balığı fatih denizde avladı, ben karada avladığım Geilinciği. Orasını anlatmıyayım çok komikti :D:D
Tebrikler Fatih :harika:
Hahahahaaah :D:D:D
ben burasını unutmuşum :D

Balığı tuttukdan sonra boşete koyduk...sohbet ederken sinsi bir kedi sen gel,poşetle birlikde balığı kaptığı gibi kaçtı :D

bunu en erken fark eden Hamdi oldu,kedinin peşinden bir koştuki anlatamam :) ne azimdi ama haa :) kedi bahçelerden,site içlerinden geçti,hamdi peşinde sonunda kedi pes etti ve demir parmaklıklar arasında balık büyük olduğundan arasına takıldı ve bıraktı poşeti :)

ama ne güldük anlatamam :)

Fatih

Üye
bende resimleri merak ediyordum teşekkürler mustafa abi.
hakikaten kaynana olmuş:D

scream61

Aktif Üye
Adı
Emre TİRGİL
Abicim çok güzelmiş valla maşallah. Benimde favorim gelincik ve eşkinadır. Ama o kadar kayganki kaç tane gelinciği kediye kaptırdım. Gerçi onlar da baş edemeyip bırakıyolar :D

DrEjO

Aktif Üye
Adı
Tamer
Tebrikler, maşallah kuzu gibi mübarek, daim olsun.