Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

El feneri tavsiyesi istiyorum ( bütçe sınırı yok )

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Merhaba arkadaşlar.
Akşamları sahile gidip kamp kurup sabaha kadar kıyıdan oltayla balık avlıyorum. El feneri almak istiyorum ama marka ve modele karar veremedim, bütçe sınırım yok 2.000 tl bile verebılırım, yeterki kalıtelı sağlam bir ürün olsun uzun yıllar kullanabıleyım.

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
@karga Hocam bende o markaya baktım ama bir sürü model var hangi serilerine bakmam uygun olur ?

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
@nebulam Bu fazla pahalı :D Led lenser ve nitecore markalarına baktım en üst modelleri 2.000 tl ama en pahalısı en ıyısı anlamına gelmıyor. Yani bana uygun model hangısı ona karar veremedım. Bazıları uzak ıcın benım uzakla işim olmayacak hocam. Birde fazla lümene ihtiyacım yok bence, çunku oltaya kurt takmak ıcın ve kampta sağı solu görmek ıcın lazım. Yani yakın mesafe için arıyorum, pili iyi olsun malzemesi kaliteli olsun, su geçirmesin ve mümkünse fazla büyük olmasın. :oops:

Son düzenleme:

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@nebulam Bu fazla pahalı :D Led lenser ve nitecore markalarına baktım en üst modelleri 2.000 tl ama en pahalısı en ıyısı anlamına gelmıyor. Yani bana uygun model hangısı ona karar veremedım. Bazıları uzak ıcın benım uzakla işim olmayacak hocam. Birde fazla lümene ihtiyacım yok bence, çunku oltaya kurt takmak ıcın ve kampta sağı solu görmek ıcın lazım. Yani yakın mesafe için arıyorum, pili iyi olsun malzemesi kaliteli olsun, su geçirmesin ve mümkünse fazla büyük olmasın. :oops:
Fenix HL55 ben yıllardır bunu kullanıyorum, inan çok iyi, seni şaşırtacak o_Oo_Oo_O
Fiyatıda performansına göre çok iyi, kesinlikle pişman olmayacaksın ;);)
https://www.avmarketi.com/asp/product/237384/Fenix-HL55-Kafa-Feneri-900-Lumen

Testlerine bakabilirsin :harika::harika:

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
@nebulam Teşekkur ederım ama bu kafa üstü hocam. Bana el feneri lazım ama en iyisi led lenser'in sirkecide mağazası varmış oraya gidip satıcıyla konusup oyle karar vermek sanırım.

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@nebulam Teşekkur ederım ama bu kafa üstü hocam. Bana el feneri lazım ama en iyisi led lenser'in sirkecide mağazası varmış oraya gidip satıcıyla konusup oyle karar vermek sanırım.
Bunun aynısı el feneri olarakda vardır. Şirketler zaten aynı özellikli fenerlerin tüm türevlerini üretiyorlar. Sitesine bakman lazım. Diğer arkadaşlarda muhakkak tavsiye verecektir. Önemli olan yayvan geniş menzilli ışık saçması, uzun menzilli değil, biz domuz avına çıkmayacağız ;);)
Fener gece avlarında çok önemli, ince eleyip sıkı doku, pahalı ve işe yaramayanda bayağı ürün var. İyi bir fener avını keyfe dönüştürür :harika::harika:

Son düzenleme:

harunonay

Aktif Üye
Adı
Harun Onay
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Size en uygun fener,fenix cl20 ve cl25(bunun şarj edileni de var.)
Cl 20 yi ben cl25 i arkadaşım kullanıyor.Başka bir ürüne bakmanıza gerek yok.Karaköy de outdoor mağazası,spot balık han girişinde mevcut.

harunonay

Aktif Üye
Adı
Harun Onay
Kan Grubu
O Rh Pozitif
El feneri olarakta fenix lere bakın.