Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

El yapımı Çaparim.. sezona hazırlık

androsam35

Aktif Üye
emeğine sağlık çok güzel çapariler.. umarım emeğinin karşılığını büyük zevkle alırsın..
misina kalınlığı ve iğne tipleri (kısa, uzun,çapraz vs..) hakkında bilgi verebilir misiniz..
ben de beklemeli avlarda ve tekneden avlanmak için takımlarımı kendim hazırlıyorum.. çapari hazırlamaya cesaret edememiştim :)
senin çalışmaların doğrultusunda bişiler yapabilirim umarım..

rastgele

Musti.barut

Daimi Üye
emeğine sağlık çok güzel çapariler.. umarım emeğinin karşılığını büyük zevkle alırsın..
misina kalınlığı ve iğne tipleri (kısa, uzun,çapraz vs..) hakkında bilgi verebilir misiniz..
ben de beklemeli avlarda ve tekneden avlanmak için takımlarımı kendim hazırlıyorum.. çapari hazırlamaya cesaret edememiştim :)
senin çalışmaların doğrultusunda bişiler yapabilirim umarım..

rastgele
Teşekkür ederim eksik olmayın...
iğne tip olarak sinek iğne kullanıyorum zaten Çapari olarak geneli budur..
ben köstekleri 0.12 lineaeffe köstek misina kullaniyorum uçları Boyalı oluyor ve hazır oluyor.. beden ise fc ( flora carbon) kullanıyorum 0.22 beden kalınlık surf attığım için fc daha sağlam ce etkili oluyor

androsam35

Aktif Üye
Teşekkür ederim eksik olmayın...
iğne tip olarak sinek iğne kullanıyorum zaten Çapari olarak geneli budur..
ben köstekleri 0.12 lineaeffe köstek misina kullaniyorum uçları Boyalı oluyor ve hazır oluyor.. beden ise fc ( flora carbon) kullanıyorum 0.22 beden kalınlık surf attığım için fc daha sağlam ce etkili oluyor
teşekkür ederim.. çalışmalarınızın devamını dilerim

Musti.barut

Daimi Üye
Estağfurullah niye cahil olasin sormak bilmek bilgilenmek cok güzel şeyler tabiki tüyü fazla tutar iğne yi yükseltirken tabiki palamut içinde kullanılır hemde güzel olur

frenist

Daimi Üye
Adı
Cihan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Elinize sağlık. Bana düğümler hatalı gibi geldi. Düz durmuyor. Bu haliyle çok karışır gibi gözüküyor.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi