Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fethiye balık avı ve yem ihtiyacı

gokcer

Yeni Üye
Adı
Gökçer KARAAĞAÇ
otogarda indikten sonra minibüsler vardır onlara bin yem olarak çalış mevkiinde yem bulursun orda canlı çıkarıyolar çokda uygun fiyat çalıştaki köprünün kanaldan başlasan iyi olurdu

ARKADAŞLAR
fethiye- muğla- ortaca-köyceğiz-göcek-civarlarının avlarını bana sorabilirsiniz sayın adminlerim yasakmı bilmiyorum ama telefon numaramı veriyorum yasaksa yayınlamassınız :)
0539 523 5921
Rıza Bey ilginiz için teşekkür ederim, ancak cevabınızı maalesef döndükten sonra okuyabildim. Ama önümüzdeki yıllarda aynı bölgeye tekrar gideceğim, sizden tekrar bilgi almak isterim.

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Döndünüz demek ee sonuç... tutabildinizmi bir şeyler?

gokcer

Yeni Üye
Adı
Gökçer KARAAĞAÇ
Fethiye'den Kabak Koyu'na devam edeceğim için yemcilere uğrayıp mamun alma fırsatım maalesef olmadı ama yanımda götürdüğüm yemler işimi gördü.

Kabak Koyunda ve Datça'da avlanma fırsatı buldum. Kabak'ta sabah suyunda karides ve tavuk kullandığım klasik yemli takımın iğneleri bir bir kaybolmaya başlayınca önce ne olduğunu anlamaya çalıştım, sonra bunun ancak balon balığı olacağına karar verdim ve maalesef dil balığından başka bir şey tutamadım. Kıyıları tarayarak yaptığım dalışlarda da doğru düzgün bir balığa rastlamadım. Kabak oldukça verimsizdi.

Datça'da ise Liman'dan avlandım, kabağın aksine her atışımda mutlaka bir balık alıyordum. Lapin, ispari, hanos ve oralarda malaaç? denilen türünü tam olarak bilmediğim çok sayıda balık oltama takıldı. Ama hiçbiri porsiyonluk olmadığı için tekrar denize gönderildi.

Yardımlarınız için tekrar teşekkürler...

ccingiler

Yeni Üye
Adı
cengiz cingiler
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
otogarda indikten sonra minibüsler vardır onlara bin yem olarak çalış mevkiinde yem bulursun orda canlı çıkarıyolar çokda uygun fiyat çalıştaki köprünün kanaldan başlasan iyi olurdu

ARKADAŞLAR
fethiye- muğla- ortaca-köyceğiz-göcek-civarlarının avlarını bana sorabilirsiniz sayın adminlerim yasakmı bilmiyorum ama telefon numaramı veriyorum yasaksa yayınlamassınız :)
0539 523 5921
20 Ağustos akşam 6 da Tekneye binip göcek 12 adalara gideceğiz ve 25 i sabaha kadar orlardayız.. Reis son durum ne oralarda bilgi verir misin?
ayrıca Sarıgerme amigaya gelirdim 12 senedir. 2 senedir o da kapandı :mad: gelemedim.. Tanışırız kısmetse ortaca da evimiz dinleriz gerçi benimki kapalı hala ya olsun..

murat48

Aktif Üye
Adı
murat
Burada her daim mamun ve teke bulabilirsiniz.
Sahil yolundaki restorantlar karşısında 4-5 yemci her daim hazır durumdalar.
Balık halinden de buz - sübye - kalamar - karides bulabilirsiniz.