Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fiyat performans ürün tavsiyeleri

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
surf makine olarak son zamanlarda bir çok arkadaşıma da tavsiye ettiğim bir ürün ryobi virtus, hem hafif hem kuvvetli bir makine fiyatına göre güzel,
Ryobi Virtus 7000 Makine
surf kamışlardan son zamanlarda inceleyip hoşuma giden lineaeffe spider 420 kamış hem hafif, hem atar aralığı güzel bir kamış.

LRF olarak favorite White bird kamışlar da bence fiyatının üstünde bir kamıştır.

Daiwa Ninja makine hem spinde hem lrf de hoşuma giden fiyatına göre sağlam bir makine yine kime tavsiye ettiysem çok memnunlar.

sahtelere gelecek olursak, hansen pilgrim kaşık bazen sahtelerden daha iyi çalışmaktadır. kendo sahteler de uygun fiyatlı avcı sahtelerdendir.

Nomad

Üye
Adı
hll
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Ersin35

Üye
Adı
Ersin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
KABURA SATO 19GR 115MM 20 - 25 TL. Aralığında kozmetik erim ve aksiyon olarak kesinlikle fiyat performans açısından alınabilir bir üründür.
Bu zamana kadar 3 adet kabura sahte aldım alışveriş asnasında gözüme çarpıp hadi şunuda deneyim diyerekten ve 3ündende memnun kaldım. Bu marka sanırım fiyat ve performans olarak diğer ürünlerdede başarılı olacakmış gibi geliyor bana. Denedikçe burada paylaşırım

Son düzenleme:

Mektupla

Daimi Üye
Kaşık Killer 11 cm 28 gr
erimi de çok iyi

Sercan_01

Daimi Üye
Adı
Sercan M.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Savage gear pyscho sprat jig tüm renkleri