Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hazırmı el yapımı mı?

Adı
Muhammet Dede
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Arkadaşlar iğne,tüy,köstek,beden vs bağlamayı biliyorum sorum şu hangisi daha verimli açıkçası işin zevkinde değilim yani düğüm falan sıkılıyorum ama daha verimli oluyorsa yapmaya başlayacağım birde fc misina o kadar farkediyormu çaparide. Avlayacağım balık istavrit. Verimlilik açısından uğraştığıma değermi?

Adı
arif mutlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
balık varsa sıkıntı yok çok seçici olmaz ama balık azsa seçer renk genel olarak yeşildir akşam hava kararmasına yakın beyazda iyi iş yapar

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
köstekleri kendin al abi.. bak ama uzunluklarına 25-30 cm olsun sonra tek tek beden misinasına bağla..ben olsam böyle yaparım.. boğazdada arkadaşlar çapari istediği zaman böyle yapıyom onlara canavar gibi oluyor..kalınlıklarını iyi seç ama

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
FC ile yapılan çapariler her zaman daha avcıdır...

Adı
Muhammet Dede
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
İstavrit için fc misina kullanmayı düşünüyorum beden 0.24 köstek 0.18 nasıl olur? Birde tüyleri simleri falan nerden temin edebilirim yakınımda balıkçı var fakat satmıyor sadece hazır takım veriyor

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
iyi iyi kalınlıkları.. düğüm atmayıda biliyorsan hiç bir şey olmaz ona.. fc filen boşver abi trabucco bulabiliyorsan bu markayı kullan fluo carbon olanlarından, yoksa.. güvendigin başka bir misina markası kullan.. temin nerden edebilirsin diye düşünüyom yaa sitelerden bakıcan yada istanbuldaysan en iyisi yaa üsküdara gitcen yada istoça..

Adı
Muhammet Dede
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Fc kullanmazsam ne amacı kalacakki el yapımının :-D benim niyetim fc köstek beden yapmak çok farkediyor sa tabi

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
sen bilin abi :D
fikrimi söyledim ben

Adı
Muhammet Dede
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Yani fc dışında çokta bir farkı olmayacaktır netice de kendi yaptığım çaparinin