Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fasalisso

Daimi Üye
Adı
Kerem Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
suda yandros balıklarlar var bana gelen hastalıklı balıklar yandrosa donmek uzere olan balıklar ıdı ayrıca yakalanılan balıkları dikkatlıce kontrol etmekte fayda var dıslı balıgın ısırık attıgı dıs ızı goruntusu apacık kendını bellı eder hastalıklı balığın karın bolgesınde veyahut cevresınde kalın yuvarlak derin içe doğru delıklı balıklar gordugunuzde dıkkatlıce bakın eger boyle bı durum gözle ıncelenıp farkına varır ısenız o balıga el koymayın.
Aynen abi benimkide o sekildeydi tam yuvarlak olmasadaki daire seklinin biraz asagiya basilmis hali gibiydi disli kesse duze yakin olurdu cok temiz bir kesik :)

Mektupla

Daimi Üye

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fikret abi Mekanın gercek sahiplerinden desek sanırım doğru olur :) zira kendisi çok uzun suredir hep aynı yerde balık avlar dolayısıyla halve hareketleride mekan sahibi gıbı olur haliyle :)

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kimse halka açık bir yerin gerçek sahibi olamaz, Fikret abinizin avlandığı yere daha evvel hiç gitmemiş birisi de o yerle ilgili Fikret abiniz kadar aynı hakka sahiptir. Böyle bir örnek çok saçma olmuş.

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kimse halka açık bir yerin gerçek sahibi olamaz, Fikret abinizin avlandığı yere daha evvel hiç gitmemiş birisi de o yerle ilgili Fikret abiniz kadar aynı hakka sahiptir. Böyle bir örnek çok saçma olmuş.
Bir oncekı mesaja Mecazi anlamda söylenilmiş bir cümledir bahsı gecen fikret abı oranın yıllarca mudavimlerinden birisidir elbetde oranın gercek sahıbı olamaz sahıller halka acık bir yerdır herkez bu acık alanda aynı hakka sahiptir.

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Aynen abi en iyi sim moramor , ama onada ayriyeten para vermemek icin zor tutuyom kendimi benim simin arasinda var aslinda ama sirali mesela gok mavisi , yesil , mor , alaca renkleri ama hep ayni sirada gitmiyo bazen mavi yesil mavi yesil alaca mor yesil yesil diyede gidiyor :) hangisi gelirse hepsindende denemis oluyom hayvan hangisini secerse
Kerem sen çapari yapıp bitirene kadar millet istavriti bitirecek!

Karaköy-Galata köprüsü ve Unkapanı köprüsünde bukünkü kadar bukadar kalabalık görmemiştim.

Ben birşey hissetmedim ama
Allah büyüğünden saklasın.

fasalisso

Daimi Üye
Adı
Kerem Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kerem sen çapari yapıp bitirene kadar millet istavriti bitirecek!

Karaköy-Galata köprüsü ve Unkapanı köprüsünde bukünkü kadar bukadar kalabalık görmemiştim.

Ben birşey hissetmedim ama
Allah büyüğünden saklasın.
Abi bunu bana demicektin raporu patlatiyorum o zaman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...