Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fasalisso

Daimi Üye
Adı
Kerem Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Belli bir $ alti gümrüğe takilmiyor bu makine fiyati zaten ucuz kendime spin için "265₺" 3000'lik yeni sipariş verdim. 8000'lik toplam kendim dahil 5-6 tane siparis vermişimdir sorun yok. Kredi kartina günlük sanal kart oluşturup alabilirsin.
Simdilik idare etmem lazim o zaman uzun surmese gelmesi :) , peki getirilen ryobi burdaki ryobiyle ayni islevi gorurmu cin mali olursa kotude cikmasindan korkuyom yakalanma ihtimali yoksa alayim

1volkan

Aktif Üye
Adı
volkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende ilk hobiye basladigimda uygun fiyatli bi makina almistim silstardi markasi 3.kullanimda disli siyirdi millet balik tuttu ben izledim:) ryobi bendede var gayet guzel guclu makina

fasalisso

Daimi Üye
Adı
Kerem Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende ilk hobiye basladigimda uygun fiyatli bi makina almistim silstardi markasi 3.kullanimda disli siyirdi millet balik tuttu ben izledim:) ryobi bendede var gayet guzel guclu makina
Ama trde pahali malesef heleki o dolardan sonra :confused:

1volkan

Aktif Üye
Adı
volkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben forumdan almistim aliexpresden alabilirsin burdakiyle ordaki arasinda fark yokmus ayni fabrikadan cikiyormus hepsi

Lüfer53

Aktif Üye
Adı
Erdinç
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu akşam 17:30-19:30 arası anadolu yakası spin avı işin özeti bu ama maksat raporsa 4 balık fotosu görmek beni tatmin etmezdi o yüzden biraz açayım. Bugün akşam suyuna inmeye 3-4 gün önceden niyetim vardı. Bir kaç gündür hanım ve çocuklar hastaydı sonunda bende nasibimi almıştım hastalıktan. Akşam aferin forte alıp sabah geçtim iş yerine ilaç kutusu cebimde burun çeşme öksürük felan ne ararsan var. Ama kafaya koymuştuk bir kere akşam suyuna gidilecekti. Akşam işim erken bitince 17:30 da meraya vardım. Önce hava şartlatına baktım rüzgar adam tokatlıyordu bu havada sahte atılırmı atılmazmı bir yandan boşver dön geri balık olsa bile tutulmaz bu havada sahte yüzdürülmez derken bir yandan gelmişken dene biraz diyordum. Neyse açtım takımları başladım çalışmaya bir yağmur ince çise şeklinde ağlatıyo o derece sanki buz parçaları çarpıyordu suratıma. Benden başka kimse yok. Bırak topla git hasta hasta işmi bu derken 3 kişi daha geldi tamam dedim 1 deli ben değilmişim. Çalışmaya devam yağmur kesti rüzgar çok az azaldı ara ara tekrar kuvvetleniyordu derken ilk balığı aldım. 10 dk geçmeden 2. Balığıda aldım. 10 dk daha çalışayım gideyim derken 3. Balık 4. Balık geldi. 5. De kısa mücadelede bıraktı. Bu soğukta bu hastalıkta elhamdulillah bu kadar yeter dedim evin yolunu tuttum.
Kamış: shimano yasei 10-50
Makine: ryobi ecusima 4000
İp:kendo 0.14 multi color.
Sahte: kendo 125f pembe glow
99AF3955-DF37-4228-BF43-3DBF7A66F3AD.jpeg

omertbk34

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Negatif
Bu akşam 17:30-19:30 arası anadolu yakası spin avı işin özeti bu ama maksat raporsa 4 balık fotosu görmek beni tatmin etmezdi o yüzden biraz açayım. Bugün akşam suyuna inmeye 3-4 gün önceden niyetim vardı. Bir kaç gündür hanım ve çocuklar hastaydı sonunda bende nasibimi almıştım hastalıktan. Akşam aferin forte alıp sabah geçtim iş yerine ilaç kutusu cebimde burun çeşme öksürük felan ne ararsan var. Ama kafaya koymuştuk bir kere akşam suyuna gidilecekti. Akşam işim erken bitince 17:30 da meraya vardım. Önce hava şartlatına baktım rüzgar adam tokatlıyordu bu havada sahte atılırmı atılmazmı bir yandan boşver dön geri balık olsa bile tutulmaz bu havada sahte yüzdürülmez derken bir yandan gelmişken dene biraz diyordum. Neyse açtım takımları başladım çalışmaya bir yağmur ince çise şeklinde ağlatıyo o derece sanki buz parçaları çarpıyordu suratıma. Benden başka kimse yok. Bırak topla git hasta hasta işmi bu derken 3 kişi daha geldi tamam dedim 1 deli ben değilmişim. Çalışmaya devam yağmur kesti rüzgar çok az azaldı ara ara tekrar kuvvetleniyordu derken ilk balığı aldım. 10 dk geçmeden 2. Balığıda aldım. 10 dk daha çalışayım gideyim derken 3. Balık 4. Balık geldi. 5. De kısa mücadelede bıraktı. Bu soğukta bu hastalıkta elhamdulillah bu kadar yeter dedim evin yolunu tuttum.
Sahte: kendo 125f pembe glowEkli dosyayı görüntüle 84526
Maşallah Erdinç soğuğa inat yapılan avın nasipleri.Arkası gelir inşallah Bu arada raporlu ayrıntılı avları okumanın tadı bir başka güzel oluyor :) Geçmiş olsun tekrardan

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lüfer53

Aktif Üye
Adı
Erdinç
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Maşallah Erdinç soğuğa inat yapılan avın nasipleri.Arkası gelir inşallah Bu arada raporlu ayrıntılı avları okumanın tadı bir başka güzel oluyor :) Geçmiş olsun tekrardan

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok sağol ömer bu sene çok bekledik balığı spin için şimdi kısa bir zamanda ne kadar ava çıkabilirsek çıkıcaz yada 1 sene daha beklicez. O yüzden hastada olsam karda yağsa balık olduğu sürece nasibimizi aramaya devam edicez :)

Mektupla

Daimi Üye
Sahte: kendo 125f pembe glowEkli dosyayı görüntüle 84526
Maaşallah...
Allah ziyade etsin...

sabriyazici

Daimi Üye
Adı
sabri yazici
Simdilik idare etmem lazim o zaman uzun surmese gelmesi :) , peki getirilen ryobi burdaki ryobiyle ayni islevi gorurmu cin mali olursa kotude cikmasindan korkuyom yakalanma ihtimali yoksa alayim
Yazılanların hepsini okuyorum kardeşim eğer çinden getirir sen makineyi takılma problemi olacağını zannetmiyorum ama şunu belirtiyim getiren birileri var ve kullanıyorlar makineleri lütfen kullananlardan bilgi al hepsi çinden gelse bile makine ayni olmuyor göz ardı etme lütfen parana zamanına yazık

Engin79

Daimi Üye
Adı
Engin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yeni surf makina almayi dusunuyom 200 lira civarlarinda hem disli hem palamut icin kuvvetli makinalardan tavsiye edebililecek varmı? Gecen makina pert oldu artik daha zor sariyor bisey cekmiyoken lufer geliyo sanki :D
Kerem dostum şu sıralar decathlon diğer yerlerden epey düşüğe satıyor balık malzemelerini.
Daiwa falan düşünürsen piyasaya göre uygun orada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...