Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Doga,dogal cevre,eko sistem yok ediliyor.Halen bunun siyasi oldugunu soyleyenler olmasi cidden cok acayip.
Rantdan betondan katliamdan baska bir olay degil kalkmis halen yok balik ordan soyle akar yok boyle akabilir.
Abi ne anlatiyorsunuz siz ?

Gemide filminin su sahnesini hatirlatmak isterim.

"Mahşer günü bütün binaları deniz geri istiycek. batan bütün memleketler gibi... deniz kumu önünde sonunda geri alıcak. çaresi yok bunun..."

SM-N975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Katılıyorum.
Ben şahsen siyasi olarak yorum yapmadım. Bunu hangi parti yapmak isterse istesin fikrim de değişmez. Hangi ülkede bu kadar nüfus tek şehre yığılmış? + Yığılmak isteniyor...
Deprem olsa birbirimizi yiyeceğiz. Ülkenin ekonomisi çökecek. 20 milyona yetecek kadar temiz sudan bahsetmiyorum bile.

Son düzenleme:

zagor

Üye
Adı
korhan k.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bu ülkede marmaray yapılırsa neler olabilicegini konuşuyorduk. Kimi dedi felaket olur. Biri dedi çöker. Öteki yaptirmayiz dedi. Rant var dedi cart var dedi zart var dedi zurt var dedi. Bırakın beyler bu iş bizim işimiz degil. Herkes profesör olmuş ordinaryus olmus konusuyor forumda. Balık yoklugunu marmaraya baglayan arkadaslar bile oldu bu forumda. Siyaset meydanı degil burasi. Ak partililer istiyor chp liler istemiyor bu kadar basit. Tüm siyasiler kendi rantının pesinde
Marmaray ve avrasya tünelinin balık göçüne olumsuz etki ettiğine dair çalışmalar okudum, bende öyle düşünüyorum yalnız bir yanlışlık olmasın marmaray projesinin altında son koalisyon hükümeti ve bülent ecevit imzası vardır hatırlatmak istedim.

lapin

Daimi Üye
Adı
Mert S.
Kamış yüzüklerideki pası neyle atabiliriz bilgisi olan varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...