Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mektupla

Daimi Üye
Arnavutköy yine boş çevirmedi. 1.5 kilo kadar aldım. Çok fena rüzgar olmasına rağmen direnerek devam ettim. İlerleyen saatlerde kar atıştırdı biraz, sonra doluya döndü, yine devam ettim. Peşinden sağanak vurunca sırıl sıklam oldum. Tusunami vurmadan kaçtım :)
Allah ziyade etsin...

Cerkuday

Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arnavutköy yine boş çevirmedi. 1.5 kilo kadar aldım. Çok fena rüzgar olmasına rağmen direnerek devam ettim. İlerleyen saatlerde kar atıştırdı biraz, sonra doluya döndü, yine devam ettim. Peşinden sağanak vurunca sırıl sıklam oldum. Tusunami vurmadan kaçtım :)
Azminden dolayı tebrik ederim. Gerçekten inanılmaz rüzgar vardı. Hava koşullarıyla İyi mücadele etmişsindir eminim. Ben de tarabyada niyetlendim arabadan inmemle binmem bir oldu

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fasalisso

Daimi Üye
Adı
Kerem Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kerem soğuktan artık balıklar kanalda , kanalı tutturabilirsen Lüfer ailesi bireylerinden kovana koyarsın.
Bende oyle diyodum abi ama ne hikmetse hayvan kanaldan cikip istavritlere girisiyor gecen bizim abinin istavrit yarim geldi :D hatta yemlidede aldim 1 tane ama yaprakti

fasalisso

Daimi Üye
Adı
Kerem Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bide bana sor karla karisik yagmur bari direk kar yagsaydi , yagmur olunca islatiyo fena usutuyo bide sarayburnunda firtinayida yedikmi dedim nerde benim kismetim ama nafile olmadi :)

Bayramca

Üye
Adı
Bayram SABAN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar çubuklu kanlıca arası su ve hava nasıl? Biraz uzaktan geleceğim

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

plastikman

Daimi Üye
Adı
Olcay Tunçeli
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar çubuklu kanlıca arası su ve hava nasıl? Biraz uzaktan geleceğim

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Soğuk hocam hemde çok soğuk.Ruzgari söylemeye gerek bile yok.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sarozorfoz

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bide bana sor karla karisik yagmur bari direk kar yagsaydi , yagmur olunca islatiyo fena usutuyo bide sarayburnunda firtinayida yedikmi dedim nerde benim kismetim ama nafile olmadi :)
Kerem yarın sabah sarayburnuna gitmeyi planlıyoruz, ne diyorsun gitmeye değer mi, istavrit alabilirmiyiz? sabah 7.30 gibi orada olacağız.

fasalisso

Daimi Üye
Adı
Kerem Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kerem yarın sabah sarayburnuna gitmeyi planlıyoruz, ne diyorsun gitmeye değer mi, istavrit alabilirmiyiz? sabah 7.30 gibi orada olacağız.
Yapabilir abi orada akinti yapinca guzel balik yapiyor ama cok akintili olunca 100 gr gectim 125 hatta 150 grla bile rahat calisilmaz yarina akinti azda olsa sakinlerse guzel balik yapar , yarin orda olucam ins

Sarozorfoz

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yapabilir abi orada akinti yapinca guzel balik yapiyor ama cok akintili olunca 100 gr gectim 125 hatta 150 grla bile rahat calisilmaz yarina akinti azda olsa sakinlerse guzel balik yapar , yarin orda olucam ins
Yarın rüzgar ve yağmur gösteriyor, sıcaklıkta 4 derece, çarşamba yağmur yok, rüzgar hızı düşüyor ve sıcaklık 7 derece, sanki çarşamba gitsek sağlık açısından daha iyi olacak gibi bizim için. Birde Kerem sen genç adamsın 150 de atarsın 200 de, bizim yaş 60 a geldi artık, 125 in üstü bize haram

fasalisso

Daimi Üye
Adı
Kerem Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yarın rüzgar ve yağmur gösteriyor, sıcaklıkta 4 derece, çarşamba yağmur yok, rüzgar hızı düşüyor ve sıcaklık 7 derece, sanki çarşamba gitsek sağlık açısından daha iyi olacak gibi bizim için. Birde Kerem sen genç adamsın 150 de atarsın 200 de, bizim yaş 60 a geldi artık, 125 in üstü bize haram
Sizden yasca buyuk atanlarida gorduk abi atanlar var tabi yoruyor ugrasamam derseniz o baska tercihe kalmis :) bazen bende diyom niye ugrasiyom halbuki degcek balikta yok bosuna agir kursunla calisiyoz , alisiyomda bi sure sonra :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...