Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul Pendik / Kartal / Maltepe at çek

Akupunto

Yeni Üye
Adı
Harun G.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Baslıkta belirttiğim yerlerde at çek yaparak istavrit harici balıklar tutabilir miyim ? Bilgisi olan var mı acaba ?

medmarine2

Aktif Üye
Adı
Soner Coşar
Kan Grubu
A Rh Negatif
Baslıkta belirttiğim yerlerde at çek yaparak istavrit harici balıklar tutabilir miyim ? Bilgisi olan var mı acaba ?
Zamanı geldiğinde lüfer ailesi için deneme yapabilirsiniz. Nisan Mayız ayları, Ekim-Kasım ayları verimli aylardır.

beetlejuice

Yeni Üye
Ben de bu aralar bu bahsettiğin yerleri araştırıyorum dostum.Spin tarzı kamış ve makina alacaktım ancak bugün yaptığım araştırmalar ile LRF yapmaya karar verdim.Lüfer sarıkanat gibi balıklar belli dönemlerde spin ile avlanıyor o dönemler dışında biraz boş avlar oluyor.Ancak LRF tarzı lüfer sarıkanat a çok elverişli olmasa da o bahsettiğin sahil şeridinde karış büyüklüğünde istavrit eşkina mırmır gibi lüfer kadar büyük olmasa da keyif veren avlar gerçekleştirilebilir gibi.bu konular hakkında pek emin değilim sadece araştırmalarım ve bu işin ustalarından aldığım bilgiler gölgesinde söylüyorum.bir yanlışım olursa affola.ben de bu hafta sonu itibari ile LRF olayına başlayacağım maltepe dragos taşlıklarında şansımı deneyeceğim.Kamış ve makina olayını da kararlaştırdım gibi.umarım hayırlısı olur

B

BS Okuru

Misafir
15 20 gün sonra kaynarcadan alırsın spinle şuan için bir şey yok deneme amaçlı gidiyoruz bazen ama daha erken

Akupunto

Yeni Üye
Adı
Harun G.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Oltamın atar değerini nasıl anlayabilirim ?
eski bir olta var da .