Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kafa lambası tavsiyesi

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif

sencan

Yeni Üye
Adı
sencan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Trekking - ONNIGHT 100 KAFA LAMBASI

gayet dayanıklı ve yeterli aydınlatma gücüne sahip.
Ben de aynısını kullanıyorum. Tavsiye ederim, pilleri zayıflasa dahi yem takmaya, sahte değiştirmeye yetecek kadar aydınlatmaya devam ediyor. Kırmızı ışığı birçok işi yapacak yeterli aydınlatma sağlıyor ve av arkadaşlarınızı da rahatsız etmiyor.

spinfisher

Aktif Üye
Adı
İbrahim
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hocam eski dağcı/kampçıyım. Petzl marka kafa fenerim var, güzel mi güzel ama 10 sene önce 60 tl verdim şuan decathlonda satılan kafa feneri 40 tl ve su geçirmiyor. Ama benim 10 sene önce aldığım kafa feneri su geçiriyor. Hiç kasma al decathlondan on numara ve çok uygun fiyatı

Onlins

Aktif Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Negatif
Selamlar bu üründen kullanan var mı acaba? Ayrıca 200 Lümen yeterli midir? Ürünün linki aşağıdadır.
Panther Pt-5018 200 Lumen Kafa Lambası Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Panther Pt-5018 200 Lumen Kafa Lambası
Ekli dosyayı görüntüle 97080
Bu kafalambası aliexpress'te 1 dolar gibi fiyatlara satılıyor.13 tl gözüküyor.Decathlonda su geçirmez ve bundan çok daha sağlam kafa lambası 20 tl hocam onu öneririm size.

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hocam eski dağcı/kampçıyım. Petzl marka kafa fenerim var, güzel mi güzel ama 10 sene önce 60 tl verdim şuan decathlonda satılan kafa feneri 40 tl ve su geçirmiyor. Ama benim 10 sene önce aldığım kafa feneri su geçiriyor. Hiç kasma al decathlondan on numara ve çok uygun fiyatı
Bu kafalambası aliexpress'te 1 dolar gibi fiyatlara satılıyor.13 tl gözüküyor.Decathlonda su geçirmez ve bundan çok daha sağlam kafa lambası 20 tl hocam onu öneririm size.
Decathlondan 19.99 luk ürün alındı geçildi :) Herkese fikirleri için teşekkür ederim.

ardy

Üye
Adı
Arda
Kan Grubu
O Rh Pozitif

XandeR

Yeni Üye
Merhaba, decatlonda satılan bu ürünü kullanan var mı genelde tekne avı yaptığım için teknede kullanacağım
Tuzlu Su Balıkçılığı - ONNIGHT 100 UV KAFA LAMBASI
birde cengiz balıkçılığın sitesindeki ürünler var
https://www.cengizbalikcilik.com.tr/arama/lamba?stockOnly=1&searchprice=&searchalpha=
50 tl'yi geçmeyecek bir ürün arıyorum. sarjlı pillerim var çabuk tüketmesi sorun değil
Yaklaşık 4 sene önce Decathlondan Geonaute marka kafa lambası almıştım çok memnun kaldım ve hala kullanıyorum. Aylarca çantamda beklese şarjı çabuk bitmiyor. Aynı lamba şu anda Kalenji marka olarak satılıyor, sadece rengi değişmiş, benimki turuncu/siyah renkteydi.

Arazi Koşusu - ONNIGHT 210 KAFA LAMBASI

Kubix

Daimi Üye
Adı
Kubilay Yalçın
Kan Grubu
O Rh Pozitif
US $4.15 |Işıklar ve Aydınlatma'ten Kafa Lambaları'de T6 L2 V6 Led far zumlanabilir dropshipping far su geçirmez baş feneri el feneri kafa lambası balıkçılık avcı ışığı kamp AliExpress'da

Merhaba. Bende çinden aldığım bu ürünü kullanıyorum. Fakat çinden gelen piller berbat. Çok kısa bir süre sonra bitiyor.

Bende yeni pil aldım. Lamba parası kadar para ödeyip :)

Sony Vtc6 18650 3.7V 3000 Mah Li-İon Şarjlı Pil Fiyatı

Bu pilleri bir kere şarj ettim şuana kadar. 3 gece avında kullandım. hala daha ilk şarj edilmiş gibi aydınlatıyor.

musty34

Aktif Üye
Adı
Mustafa erten
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba, decatlonda satılan bu ürünü kullanan var mı genelde tekne avı yaptığım için teknede kullanacağım
Tuzlu Su Balıkçılığı - ONNIGHT 100 UV KAFA LAMBASI
birde cengiz balıkçılığın sitesindeki ürünler var
https://www.cengizbalikcilik.com.tr/arama/lamba?stockOnly=1&searchprice=&searchalpha=
50 tl'yi geçmeyecek bir ürün arıyorum. sarjlı pillerim var çabuk tüketmesi sorun değil
Decathlon daki ürünün 20 tl lik modelini aldım gayet de güzel çıktı bi sıkıntısını görmedim tavsiye ederim.

ardy

Üye
Adı
Arda
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yaklaşık 4 sene önce Decathlondan Geonaute marka kafa lambası almıştım çok memnun kaldım ve hala kullanıyorum. Aylarca çantamda beklese şarjı çabuk bitmiyor. Aynı lamba şu anda Kalenji marka olarak satılıyor, sadece rengi değişmiş, benimki turuncu/siyah renkteydi.

Arazi Koşusu - ONNIGHT 210 KAFA LAMBASI
Decathlon daki ürünün 20 tl lik modelini aldım gayet de güzel çıktı bi sıkıntısını görmedim tavsiye ederim.
tek düşüncem lambanın sabit olması işi zorlaştırır mı oynar başlık olmadığı için kafayı hareket ettirmek gerekir :)
gerçi ışık verdiği alan geniş olduğu için tahminim kafa hareketine gerek kalmayacaktır