Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karadeniz bölgesi genel balık durumu, avlak yerleri ve av raporları

Gümüşok

Üye
Adı
Kemal
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kasnak balığı diye bir balık duydunuz mu? Filyos ırmağında çıkıyormuş. Gökçebey tarafında da var.

Canerk67

Aktif Üye
Adı
Caner KIRMIZI
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yazamadım kusura bakmayın balıktaydım. Yemli bu ara Amasra da kefal, istavrit, izmarit ve iskorpit alıyoruz. Liman içinde tavuk göğsü güzel iş yapıyor. Bugün bir tane izmarit bir tane istavrit aldım ama yanımda yemleme yaparak kefal tutanlar baya bir kefal aldı. Yemlemeyi biraz fazla kaçırınca balık ta oltaya vurmaz oldu. Ardından lrf yapmak için kayalık bölgeye gidip 1.5 saat atış yaptım ancak sıfır vuruş. Çok kıyıdan geçen yaklaşık 30 35 cmlik bir zargana gördüm. Ve jigheadimi takip eden bir ispari yavrusu dışında balık yoktu. Kıyıda çok fazla kefal var ancak yosundan yeme bakmıyorlar.
IMG_20170812202525.jpg

Orhan Kılıçaslan

Aktif Üye
Adı
Orhan K.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
trabzon arakli surmene taraflari aksam baliktaydim spinle birsey cikmiyor arkadaslar yakin zamanda 5 kez av yapma firsatim oldu cinekop lufer ailesine hic rastlamadim kiyida yemli genelde mavis karagoz iskorpit yavru sayilacak cinsten acikta yunus dolu irmagin dokuldugu yerlerde kefaller cirit atiyo levrek hic alamadim alan varmis ama ne kadar dogru bilemedim kiyilarda yaprak bile yok arkadaslar bilginize

Vuslet

Yeni Üye
tahminim 2 hafta sonra balık kıyıya gelir

Adı
Raşo
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu sene karadeniz vanoz palamaut,yaprak çinekop açısından sıkıntılı batı karadenizdede yok doğudada yoksa eyvah eyvah

onur_55

Daimi Üye
Adı
onur
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ağustos 25'den sonra samsun kıyılarından sabah-akşam suyu kaşıkla(hansen-fladen) lüfer denenebilir.

Fisher81

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ağustos 25'den sonra samsun kıyılarından sabah-akşam suyu kaşıkla(hansen-fladen) lüfer denenebilir.
Ağustos 25 o bölge için geç değil mi? Bu hafta Zonguldak civarından sarıkanat lüfer haberleri geldi.

Zafer92

Aktif Üye
Adı
Utku
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ağustos 25 o bölge için geç değil mi? Bu hafta Zonguldak civarından sarıkanat lüfer haberleri geldi.

Usta nerden geldi haber. Ben sürekli takipteyim bir tık diyen yok maalesef