Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kıyıdan sardalya ile Levrek avlama yöntemi.

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Orhan Ağabey çok değerli ve aydınlatıcı bir bilgilendirme olmuş ellerine sağlık.Bu bilgiler yeni başlayan arkadaşlarımızın mutlaka çok işine yarayacaktır.Selam,sevgi ve saygılar.
Çok teşekkürler sevgili Burak kardeşim, ben de karınca kararınca böyle bir yöntemi de yazmaya ve anlatmaya çalıştım, dediğin gibi buradaki tek amacımız bu işe yeni başlayan genç balıkçı kardeşlerimize ufakta olsa bir yöntem öğretme, eğe biraz da olsa faydalı olursam ne mutlu bana, sizleri özledik, inşallah yakın bir zamanda tekrar bir araya geliriz sevgiler hoşçakal.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Ellerine ve yüreğine sağlık Orhan kaptan !
Bu taktiğini bu akşam denemeye başlayacam.Bakalım kısmette ne olacak.
Cümlemize rast gele ;)
Çok teşekkürler Sadi kardeşim, yapmış olduğum avlarla ilgili tekımlar olsun, yöntemler olsun her zaman bana soularını beklerim ben burada sizlerle paylaşmak için bulunuyorum, sevgiler Fatih'e dostlara çok selamlar sevgiler hoşçakal.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Orhan Abi cok degerli bilgiler ...Çok tesekkürler...Benim için özellikle çok faydalı bilgiler oldu.Konuyu resimlerle de anlatmam muhtesem olmuş.Emeğine sağlık..

:):):) O zaman demekki ben de bi işe yarıyormuşum diyerek çok sevindim aynı zamanda çok gururlamdım, sevgiler hoşçakal Aydın kardeşim.:):):)

Yapmış olduğum avlarımla ilgili her zaman sorularını beklerim, artık ben bu sevdaya kafayı koymuşum, ölünceye kadar sizlerle beraberim.:):):)

sefer5563

Yeni Üye
Adı
sefer ukuş
merhabalar orhan bey verdiğiniz bilgilere hayran kaldım ve forumda ki paylaşıımlarınızı tek tek inceledim... kıyıdan sardalya avı ile bir yeri anlamadım sonda ki 2 resim arasında farkı anlayamadım 2 tane fırdöndümü var açıklayabilirmisiniz ???

Adı
Orhan Küçükbiçmen
merhabalar orhan bey verdiğiniz bilgilere hayran kaldım ve forumda ki paylaşıımlarınızı tek tek inceledim... kıyıdan sardalya avı ile bir yeri anlamadım sonda ki 2 resim arasında farkı anlayamadım 2 tane fırdöndümü var açıklayabilirmisiniz ???
Sefer kardeşim beğendiğin için çok teşekkürler,
İlk iki resim levrek avları için burada fırdöndü kullanmıyorum, levrek takımlarında levreği fazla rahatsız etmemek lazım, en alttaki takım çıpra ve mırmır için burada iki fırdöndü kullanıyorum gamı önlemek için aynı mercan takımı gibi, sevgiler hoşça kal.:):):)

[/QUOTE]

sefer5563

Yeni Üye
Adı
sefer ukuş
maşallah hızır gibi her yere yetişiyorsunuz teşekkür ederim sizden çok şey ögreneceğim saygılar ;)