Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuşadasında at-çek

Hakks

Üye
Adı
Hakkı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selamlar, uzun bi aradan sonra dün gece fırsatım oldu, gece 2den gün doğana kadar deneme yaptım güvercin ada civarında. Ekteki yakışıklıyı yakaladım silikon ile vicdani limit altı olduğu için salındı hemen. Gece 3 civarı merada deli gibi baraküdalar dolanmaya başladı, çok takip 1 kere saldırı oldu ama yakalayamadım, sahteleri yanıma almayı unutmuşum onlar olsa skor olabilirdi. Ama bu ara sürekli baraküda yapıyomuş o taraf limon sahteler etkiliymiş, fırsatı olan denesin. Sabaha karşı nası olduysa kalamar atladı silikona tabi kaldıramadım, sudan kesince kurtuldu gitti hemen. Rastgele cümleten.Ekli dosyayı görüntüle 108776

Çok güzel,tam umutlar biterken bunları görünce yeniden bir heves geliyor.Bu akşam ben de Güzelçamlı tarafındaydım.At çek ve yemli denedim fakat tek vuruş dahi olmadı.Sabah lrf ile tekrar deneme yapacağım.Bu ara sanki silikon sahteler daha da etkili oluyor.

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selamlar, uzun bi aradan sonra dün gece fırsatım oldu, gece 2den gün doğana kadar deneme yaptım güvercin ada civarında. Ekteki yakışıklıyı yakaladım silikon ile vicdani limit altı olduğu için salındı hemen. Gece 3 civarı merada deli gibi baraküdalar dolanmaya başladı, çok takip 1 kere saldırı oldu ama yakalayamadım, sahteleri yanıma almayı unutmuşum onlar olsa skor olabilirdi. Ama bu ara sürekli baraküda yapıyomuş o taraf limon sahteler etkiliymiş, fırsatı olan denesin. Sabaha karşı nası olduysa kalamar atladı silikona tabi kaldıramadım, sudan kesince kurtuldu gitti hemen. Rastgele cümleten.Ekli dosyayı görüntüle 108776
çok yakışıklı. tebrikler. daha büyükleri oltanızı boş bırakmasın

Hakks

Üye
Adı
Hakkı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Saat 4-5 gibi ben de gideceğim,haberleşebiliriz

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yarın sizden gelecek raporları bekliyor olacağım, umarım bol balıklı raporlar olur. Hava iyice yattı, şansınız bol olsun.

sfenk

Yeni Üye
Adı
Oğuz
Kan Grubu
O Rh Negatif
Malesef hiç hareket yoktu 4bucuga kadar filan takıldım sıkılıp kaçtım. Ne bir vuruş nede takip alamadım.
@Hakks varmı sende bişeyler ?

Hakks

Üye
Adı
Hakkı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben de sabaha karşı gittim.Ne bir vuruş ne de bir oynak gördüm.Hatta atış yaparken arkadaki duvara taktıracağım diye dikkatimi dağıtınca ipdeki gamı görmemişim.Ardından yaptığım atışta en emektar sahtemi egenin karanlık sularına yolladım.Hepten canım sıkıldı sabah 8 e kadar oyalandım ardından bende döndüm eve.3-4 gün önce 60 cm civarında bir ıskarmoz almıştım,nasip işte.Bir süre kale tarafına gidesim yok şimdi,ama merkez dere ağzına hiç gitmedim o tarafı deneyeceğim daha sonra,gelmek isteyen varsa istenilen yerde toplanıp av yapabiliriz.Whatsapp grubu da kurabiliriz.

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben de sabaha karşı gittim.Ne bir vuruş ne de bir oynak gördüm.Hatta atış yaparken arkadaki duvara taktıracağım diye dikkatimi dağıtınca ipdeki gamı görmemişim.Ardından yaptığım atışta en emektar sahtemi egenin karanlık sularına yolladım.Hepten canım sıkıldı sabah 8 e kadar oyalandım ardından bende döndüm eve.3-4 gün önce 60 cm civarında bir ıskarmoz almıştım,nasip işte.Bir süre kale tarafına gidesim yok şimdi,ama merkez dere ağzına hiç gitmedim o tarafı deneyeceğim daha sonra,gelmek isteyen varsa istenilen yerde toplanıp av yapabiliriz.Whatsapp grubu da kurabiliriz.
O dere ağzı sabah çok erken saatte, su üstüyle levrek veriyor demişti bir amca. Telefonundan da bir sürü kendi resmini göstermişti. Ben akşam saatlerinde oradan 1 mt'lik civarında kayış balığı yakalamıştım. Çok ilginçtir.

sfenk

Yeni Üye
Adı
Oğuz
Kan Grubu
O Rh Negatif
Selamlar, dün gecede şanşımı denedim saat 4 civarı bu yakışıklı ziyaretime geldi. Bi abi daha vardı oda aynısından yakaladı. Önceki geceye göre biraz daha dalga vardı, bunun etkisi vardır muhtemelen.
Sahte: kendu limon 125f

Ekli dosyalar

Hakks

Üye
Adı
Hakkı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
''O dere ağzı sabah çok erken saatte, su üstüyle levrek veriyor demişti bir amca. Telefonundan da bir sürü kendi resmini göstermişti. Ben akşam saatlerinde oradan 1 mt'lik civarında kayış balığı yakalamıştım. Çok ilginçtir. ''

Dere ağzında çok miktarda ufak balık var ve genelde de bulanık oluyor.Suyun durumuna göre su üstü veya top arkası silikon ile deneme yapılabilir.Yağmur arkası gitmek lazımdı aslında.