Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuşadasında at-çek

turan_erol

Yeni Üye
Adı
Erol
Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif

Ekli dosyalar

sfenk

Yeni Üye
Adı
Oğuz
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhabalar, bende spin olayına yeni giriş yapmış biri olarak tavsiyeleriniz bekliyorum, yıllardır yemli olarak av yapardım şimdi spine geçiş yapmış olduk. Kuşadası ve İzmir civarında av yapıyorum. Diğer arkadaşların şanssızlığının aksine ben spin setini kurduğum ilk gün levreği aldım silikon ile, sabah 6ta pamucaktaydım hiç takip dahi alamadım 3 saat boyunca, akşamüstü güvercinada tarafında 600-700 gram civarında bir levrek aldım. Sonraki 2 gün boş geçti.
Buralarda mera tavsiyelerinize açığım, beraber olta atmak isteyen olursa keyif duyarım. Hepimize rastgele.

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhabalar, bende spin olayına yeni giriş yapmış biri olarak tavsiyeleriniz bekliyorum, yıllardır yemli olarak av yapardım şimdi spine geçiş yapmış olduk. Kuşadası ve İzmir civarında av yapıyorum. Diğer arkadaşların şanssızlığının aksine ben spin setini kurduğum ilk gün levreği aldım silikon ile, sabah 6ta pamucaktaydım hiç takip dahi alamadım 3 saat boyunca, akşamüstü güvercinada tarafında 600-700 gram civarında bir levrek aldım. Sonraki 2 gün boş geçti.
Buralarda mera tavsiyelerinize açığım, beraber olta atmak isteyen olursa keyif duyarım. Hepimize rastgele.
Çok sevindim. Ben daha spin disiplininde levrek ile tanışamadım. En azından birilerinin yakalamasını gördüğümde seviniyorum. Raporları fotoğrafla süslerseniz bizi daha da mutlu edersiniz. Rasgele.

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Biz bugün yine sırtı çekmeye çıktık. Hava çok karışıktı. Biraz yağmur da vardı, çok sürmedi tabi. Sonra güneş açtı, sonra poyraz çıktı, hava kapattı tekrar. Dönmek zorunda kaldık. Nasipte bunlar varmış.
IMG_20200623_073402.jpg IMG_20200623_131103.jpg IMG_20200623_141522.jpg IMG_20200623_075810.jpg

Balıkaşkı

Yeni Üye
Adı
Necati A
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Biz bugün yine sırtı çekmeye çıktık. Hava çok karışıktı. Biraz yağmur da vardı, çok sürmedi tabi. Sonra güneş açtı, sonra poyraz çıktı, hava kapattı tekrar. Dönmek zorunda kaldık. Nasipte bunlar varmış.
Ekli dosyayı görüntüle 108203 Ekli dosyayı görüntüle 108204 Ekli dosyayı görüntüle 108205 Ekli dosyayı görüntüle 108206
Allah daha büyüklerini nasip etsin inşallah bizler de tutarız

sfenk

Yeni Üye
Adı
Oğuz
Kan Grubu
O Rh Negatif
Selamlar, uzun bi aradan sonra dün gece fırsatım oldu, gece 2den gün doğana kadar deneme yaptım güvercin ada civarında. Ekteki yakışıklıyı yakaladım silikon ile vicdani limit altı olduğu için salındı hemen. Gece 3 civarı merada deli gibi baraküdalar dolanmaya başladı, çok takip 1 kere saldırı oldu ama yakalayamadım, sahteleri yanıma almayı unutmuşum onlar olsa skor olabilirdi. Ama bu ara sürekli baraküda yapıyomuş o taraf limon sahteler etkiliymiş, fırsatı olan denesin. Sabaha karşı nası olduysa kalamar atladı silikona tabi kaldıramadım, sudan kesince kurtuldu gitti hemen. Rastgele cümleten.20200722_024543.jpg

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Selamlar, uzun bi aradan sonra dün gece fırsatım oldu, gece 2den gün doğana kadar deneme yaptım güvercin ada civarında. Ekteki yakışıklıyı yakaladım silikon ile vicdani limit altı olduğu için salındı hemen. Gece 3 civarı merada deli gibi baraküdalar dolanmaya başladı, çok takip 1 kere saldırı oldu ama yakalayamadım, sahteleri yanıma almayı unutmuşum onlar olsa skor olabilirdi. Ama bu ara sürekli baraküda yapıyomuş o taraf limon sahteler etkiliymiş, fırsatı olan denesin. Sabaha karşı nası olduysa kalamar atladı silikona tabi kaldıramadım, sudan kesince kurtuldu gitti hemen. Rastgele cümleten.
Ekli dosyayı görüntüle 108776
Tebrikler çok güzel bir av. Geri salınması da nerden baksan şık hareket. Bol avlarınız olsun.