Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuşadasında at-çek

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Jandarma oltaya birsey demiyor o zaman dogrumu
Geçtiğimiz dönemlerde bu forumda hatta bu başlık altında epey tartışması olmuştu. Bu bölge Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü'ne bağlı bir bölgedir. Her türlü av yasaktır. Fakat 2 kez gittim at çek yaptım, bu bölge için ben henüz gelip uyaran jandarma görmedim. İnsanların kalabalık olmadığı yerlerde oltayla av yaparsanız size karışmıyorlar. Ha yarın bir gün oranın komutanı değişir, yasal hakkını kullanır suya olta değdirmez. :D

Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yıllardır milli parka olta avına giderim şimdiye kadar birşey diyen olmadı ki zaten milli parkın internet sitesinde yapılabilecek aktiviteler listesinde 1. sırada olta balıkçılığı var ne yasağı rastgele :)

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yıllardır milli parka olta avına giderim şimdiye kadar birşey diyen olmadı ki zaten milli parkın internet sitesinde yapılabilecek aktiviteler listesinde 1. sırada olta balıkçılığı var ne yasağı rastgele :)
Olta avcılığı yapabileceğiniz yerler aslında kağıt üzerinde kısıtlıdır. Ama kimse hiç bir yerde karışmıyor. Aktivite listesinde dediğiniz gibi birinci sırada :) Ama Dilek yarımadası'nın tamamında değil, Büyük Menderes Deltası'nda serbest. O da Doğanbey, Karina tarafına denk geliyor. Yani yazılan böyle, ama dediğiniz gibi yasak masak hak getire :D
millipark.png millipark2.png

Kan Grubu
B Rh Pozitif
Olta avcılığı yapabileceğiniz yerler aslında kağıt üzerinde kısıtlıdır. Ama kimse hiç bir yerde karışmıyor. Aktivite listesinde dediğiniz gibi birinci sırada :) Ama Dilek yarımadası'nın tamamında değil, Büyük Menderes Deltası'nda serbest. O da Doğanbey, Karina tarafına denk geliyor. Yani yazılan böyle, ama dediğiniz gibi yasak masak hak getire :D
Ekli dosyayı görüntüle 94028 Ekli dosyayı görüntüle 94029
Evet doğrudur girişte görevliye de sormuştum hatta sıkıntı olur mu diye olmaz demişti ki kış aylarında son koyda çok kişi olur sırf balığa gelirler

Adı
Salih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende gecen hafta giristede sordum jandarmayada sordum içerde atabilirsiniz dedi.hatta cok güzel baracuda vardi ilk atislarda guzel takip ve vuruslar aldim.fakat yaz kalabalik oldugu için hemen kalabaliklasti balik felan kalmadi

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Saat 19.30 dan beri papaz hamamının oradayım. Vuruş değil takip bile yok maalesef.
IMG_20190703_204541.jpg

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben burda hic avlanmadim. Neler cikiyor.burada
Ben buradan sadece barakuda ve kalamar yakaladım. Ama lrf ile eşkina alan da oldu. Bu sene bir tane bile barakuda yakalayamadım. Ama merada ısrar ediyorum. Bu sene 6-7 kez denedim ama henüz skor yok :) neyse temiz hava, bol manzara, bir muz bir şişe de suymuş nasibimiz :D
IMG_20190703_212407_650.jpg

fercam

Üye
Adı
feridun iyitellikara
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Milli park ta yasağa bakmayın avlanmaya devam da esas domuzlara dikkat , masalarda yiyecek falan bulundurmayın,birde çok miktarda sessiz koy var oraları tercih edin,balık yok diye bir şey yok , yemleme yapar bir saat beklerseniz balık alırsınız , tavsiyem sardalya konserveyi ekmekle hamur yapıp yemleme ve avda kullanabilirsiniz.

Hakks

Üye
Adı
Hakkı
Kan Grubu
A Rh Pozitif