Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuşadasında at-çek

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kusadasi ve davutlar bölgesinde kalamar cikiyormu arkadaşlar zoka almayı düşünüyorum boşa para vermeyeyim
Kuşadası'nda güvercinada civarında kışın kalamar avlanıyor. Benim normal dalarlı çin malı sahteyle 2 kalamar almışlığım var orada. Zokaya bile gerek kalmamıştı :D

Adı
Salih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ozaman denemekte fayda var. Ben balik malzemesi satan yere sordum zoka alicaktim buralarda cikmaz dedi bende almadim.

Adı
Ersin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kuşadası'nda balık malzemeleri almayın o fiyatlar ne öyle ayıptır ya 4 liralık sülünezi 10 tl'ye satıyorlar, 2-3 katı fiyatlar yazık valla daha ağır konuşscağım ama terbiyem el vermiyor.

Cihad

Aktif Üye
Adalarda balik tutuluyor mu ya ben yasak saniyordum

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
Kuşadası'nda balık malzemeleri almayın o fiyatlar ne öyle ayıptır ya 4 liralık sülünezi 10 tl'ye satıyorlar, 2-3 katı fiyatlar yazık valla daha ağır konuşscağım ama terbiyem el vermiyor.
Yani oralarsa yazin hersey ucuz da bi sulunez mi cok geldi dicem kizmazsan bim sok vs marketlerden oncesi zaten hic hatirlamak istemiyorum

Adı
Salih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar milli parkta olta atmak yasakmi degilmi kesin bilgi varmi? Ben gecen hafta giriste görevliye sordum plajdakileri rahatsiz etmedikce atabilirsiniz dedi. Jandarma görse ceza felan kesermi bi.kac at cek yaptim atar atmaz.baya saldirilar oldu bitane kacirdim ama ne.olduğunu goremedim balığın. Tam emin olmadigim için 10 dk atcek yapip biraktim

Hakks

Üye
Adı
Hakkı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Milli parkta yasak fakat kenar köşelerden milletten uzak noktalarda göz yumuyorlar.Son koyda en son kısımda kayaların üstünden atabilirsiniz,orası nispeten daha iyi ama bolca arı var adamı bıktırıyorlar.

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben milli parkta 2 kez deneme yaptım. Yaklaşık birer saat. Hiç bir aksiyon yaşayamadan geri geldim.

Adı
Salih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Jandarma oltaya birsey demiyor o zaman dogrumu