Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuşadasında at-çek

batuhan111

Daimi Üye
Adı
metin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İşin şakasındayım:) Gerçi dün Güzelçamlı'ya haritadan baktım, haritadan bakınca bile burası yasaktır dedirten yerler. Acep tekneyle izin var mıdır koy açıklarından avlanmaya...
Tekneyle istediğin yerden avlanabilirsin.Hele hele iyi bir teknen olurda DARBOĞAZ a gidebilrsen bak sen çanak antenli mercanlara :koptum::koptum::koptum:

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tekneyle istediğin yerden avlanabilirsin.Hele hele iyi bir teknen olurda DARBOĞAZ a gidebilrsen bak sen çanak antenli mercanlara :koptum::koptum::koptum:
İnşallah gönlümüze göre olur da son düzlükte keyifli bir yaşamımız olur. Kendim ve herkes için dileğim bu.
Ve hatta inşallah denk de geliriz güzel bir muhabbetin keyfini çıkarırız:)

msa

Aktif Üye
Adı
Serdar Ahmet Şipal
Giriş sadece ana kapıdan var Serdar.Teyze oğlu çok kavgasını yaptı bu işin.En sonunda dava bile açtı kooperatife ve sanırım karar yazısı bile gelmiş avlanılabilir diye. Bana dediğine göre teknelerin arası hariç avlanabilrsin diyor ve karışan olursada jandarma çağır halleder diyor.Bkalım yarın gidince hepsini görecez.
Sağolasın abi, haftaya gidecem kısmetse 3 günlüğüne, spin takımı götürsem mi kararsız kaldım. Geçen sene çok verimsizdi. Yarın gittiğinde durumu bildirisen sevinirim, boşuna taşımayayım takımları.
İşin kötü tarafı etrafta da spin/LRF yapılacak yer yok, Güzelçamlı limanı zaten kapalı yıllardır, milli parka 8 den sonra girebiliyorsun sabah suyu kaçmış oluyor. :kötü:

batuhan111

Daimi Üye
Adı
metin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İnşallah gönlümüze göre olur da son düzlükte keyifli bir yaşamımız olur. Kendim ve herkes için dileğim bu.
Ve hatta inşallah denk de geliriz güzel bir muhabbetin keyfini çıkarırız:)
İnşallah olurda denk geliriz birgün Adem abim.Güzelçamlı'nın havası bile yetiyor insana .Bir taraf orman bir taraf deniz.Yemen, içmen, yatman,kalkman bile düzene giriyor , kısacası bugüne kadar şehirde nefes almıyormuşum dedirtiyor insana

Sağolasın abi, haftaya gidecem kısmetse 3 günlüğüne, spin takımı götürsem mi kararsız kaldım. Geçen sene çok verimsizdi. Yarın gittiğinde durumu bildirisen sevinirim, boşuna taşımayayım takımları.
İşin kötü tarafı etrafta da spin/LRF yapılacak yer yok, Güzelçamlı limanı zaten kapalı yıllardır, milli parka 8 den sonra girebiliyorsun sabah suyu kaçmış oluyor. :kötü:
Benim hep yanımda zaten spin takımları.Ama nedense hep aksesuar olarak gezdiriyorum yanımda :D:D:D.Sen yine yarın yazda unutmayayım.Yazarım burdan.

msa

Aktif Üye
Adı
Serdar Ahmet Şipal
İnşallah olurda denk geliriz birgün Adem abim.Güzelçamlı'nın havası bile yetiyor insana .Bir taraf orman bir taraf deniz.Yemen, içmen, yatman,kalkman bile düzene giriyor , kısacası bugüne kadar şehirde nefes almıyormuşum dedirtiyor insana

Benim hep yanımda zaten spin takımları.Ama nedense hep aksesuar olarak gezdiriyorum yanımda :D:D:D.Sen yine yarın yazda unutmayayım.Yazarım burdan.
Gidebildln mi Metin abi, nedir durum. :)

Mektupla

Daimi Üye

msa

Aktif Üye
Adı
Serdar Ahmet Şipal
Buyur serdar

Limanla ilgili son durum.Teyze oğlu açtırtmış limanı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tesekkur ederim abi, bursa da bir liman icin benzer durum soz konusu, emsal teskil edecektir. Haftaya sali sabah limanda olurum insallah oralarda olursan tanisiriz belki, iyi aksamlar:)