Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Levrek Benle Dalga Geçti :(

Fisher81

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dünyada iki sorunun cevabı tam olarak bilinemiyor

1- Kadınlar ne ister?
2- Levrekler ne ister?

:koptum:

Takip varsa ümit var demektir. Ama balık sizi gördüğünden geri dönüyor olabilir. Mümkün mertebe kendinizi gizleyerek atışlar yapın. Hatta kıyafetlerinizin rengi de önemli bence. Veya yem ya da yemin aksiyonu tam olarak merakını cezbetmiyor da olabilir. Balık yemlenmiyor olabilir farklı saatlerde de deneme yapın, gün ağarırken de o merayı yoklayın mesela. Pes etmeden denemelere devam edin, tüm sahteleri farklı farklı aksiyonlarla deneyin. Varsa silikon deneyin. O da olmadı spini bir kenara bırakıp deneme amaçlı canlı teke ya da yengeç işine girin :) Suda yemlik balık yoksa kayalara yakın gezerek teke veya yengeç arıyor da olabilir.

Hoş kelin ilacı olsa başına sürer, son levreğin üzerinden 13 ay 13 gün geçti. O günden beri onlarca kez denememiz oldu. Binlerce kez kamış salladık, kilometrelerce yol yürüdük. Bıkmak yerine her seferinde meraya daha bir ümitle gidiyoruz ama inat etti çıkmıyor paşa :(

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Levreğe usulca sokulup merhaba deyin.

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çare silikon. Aynı yerde peşpeşe iki levrek aldım. Küçüğü kafa atıp kurutuldu. Büyüğünü çıkardık.
Ragot Civelix. Simli olan. Tabi bu silikon kıyıdan iş yapmadı. İskeleden iş yaptı bir tek. O da yetti zaten.

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
fiish silikonları çok cezbedici denenebilir.

nedim'in dediği silikonlar dekatlonda var ucuz baya gümüş rengi skor yapıyor.