Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Levrek ve Lüfer avlarında kullanılan kaşıklar

FİAMMA

Yeni Üye
Adı
ÖZGÜR KURTULUŞ DEVRAN
Güzel bilgilendirme yazınız için teşekkürler Cahit abi...Malumunuz olta balıkçılığı konusunda araştırma heveslisi olan bizler için her cevap yeni bir soru doğuruyor.Konu kaşık avcılığı olduğunda da aklıma gelen ilk soruyu hem kendi açımdan hem de merak eden arkadaşlarım adına sormak isterim.
Biz amatörler hedef balığımız levrek olduğunda hangi durumlarda kaşıkla avlanmayı tercih etmeliyiz?Kaşıkla levrek avcılığının bölgesel açıdan sağladığı avantajlar hususunda ne düşünürsünüz?

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
teşekkürler cahit abi bende kaşıkları araştırıyordum burnumun dibinde hazır konusu varmış :) liman içi gibi derin noktalarda ne tür malzeme tavsiye edersiniz? atçek avcılığına merak saldım şu ara.

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Remixon lüfer ve çinekopta,Tobby de levrekte çalıştı.Tobby için levrekte gizli silah da diyebilirim.Diğerleri de çok güzel,sonuç alınabilecek kaşıklar.
Selam ve saygılar Cahit Abi.

neferkamin

Yeni Üye
Adı
ZAFER İNCELER
Teşekürler bu faydalı bilgiler için

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hür MOL

Aktif Üye
Adı
Hür MOL
Paylaşım için teşekkürler Cahit abi, ben de toby 3 no. zaman zaman kullanıyorum. Hem ucuz , hem iş yapıyor, hem de erimleri son derece iyidir.

huylu

Yeni Üye
Adı
srkn
merhabalar bana yardımcı olabilirmisiniz birkaç sorum var

ataca

Yeni Üye
Adı
AYTAÇ ATAÇ.
Cahit abi ,

bilgi için teşekkürler , emegine saglık

selamlar

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Kıyıdan lüfer avları konusunda da her zaman fazla konuşmayan ve kendini ön plana çıkarmayan kişiliğin ne olursa olsun kıyıdan Lüfer ve levrek avlarında da boğazın sessiz ustası ünvanını biliyoruz,:harika::harika::harika: yeni at çek avlrına başlayanların sana, senin bilgi ve tecrübelerine çok ihtiyaçları var, yeni at çek takımlarını ve uygulamalarını genç kardeşlerimiz bekliyorlar,:) sevgiler değerli Cahit kardeşim hoşçakal.:):):)