Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF'DE EN İYİ AKSİYON ALAN Etkili SİLİKON

Faryalı

Aktif Üye
Lrf'de ilk avımı geçen sene gerçekleştirdim. İsome, Berkley,Fujin, Nikko, Yummy, Vermz gibi silikonların malum bir çok çeşidini kullandım. Marmara için benim verim aldıklarım Berkley Gulp (Naturel) ve Fujin Yummy (Mor), Babby (Beyaz) çeşitleri. Berkley kokusu çok etkili pek aksiyona ihtiyaç duymadı açıkçası:) Ama İsome ile birlikte dayanıksız bir iki vuruş sonra parçalanıyor. Fujin Yummy (Mor) bir kaç kez efsane avlar çıkardı diyebilirim. Yanımda olan arkadaşıma da aynı silikonu verdim. Farklı iğneler olmasına rağmen aynı silikonla benim performansa yakın bir av gerçekleştirdi. Fujin Baby (Beyaz) ile de istavrit avlarında çok verim aldım. İstavrit avlarında genelde mafsallı iğne kullanıyorum. Mırımır avlarında ise sabit Jighead'ler tercih ediyorum.

Adı
Arda
Teşekkürler İstavrit için kaç gr jighead kullanıyorsunuz ben 1 gr'ım düşünüyorum

Adı
Arda
Teşekkür ediyorum sağolasınız ben ucuz setlerle ilgileniyorum demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam sizin setiniz nedir acaba tavsiyeniz var mıdır ?

Mektupla

Daimi Üye