Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lrf'ye Başladım Ve Takımım

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Dün Dechatlon Bursa Sur Yapı Avm'den son paket isome marukyu L kırmızıyı aldım 45₺'den. Kahverengi 3-4 paket vardı. Pembe ve kırmızı hazır. Yaklaşık 1 pakete yakın berkley camo var. Sanırım 2019 için yeterli olacak. :)
15-20 gün kadar önce 35 liraydı decathlon'da elimde 16 paket falan olmasına rağmen o fiyattan 2 paket daha kırmızı almıştım.
Ben aldıktan 2 gün sonra zam geldi. Sık sık ava çıkıyorsanız hırsızı etkin kullanmaya çalışın yoksa 2 paket yetmeyebilir.

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben 40 tl olduğunu hiç görmedim. 35 liradan aldım, bir kaç gün sonra gittiğimde 45 lira olmuştu. Bu tarz kendini kanıtlamış yemleri uygun buldukça stoklamakta yarar var.

namre

Aktif Üye
Adı
Erman
15-20 gün kadar önce 35 liraydı decathlon'da elimde 16 paket falan olmasına rağmen o fiyattan 2 paket daha kırmızı almıştım.
Ben aldıktan 2 gün sonra zam geldi. Sık sık ava çıkıyorsanız hırsızı etkin kullanmaya çalışın yoksa 2 paket yetmeyebilir.
Geçen sezon pek çıkamadım. Berkleyler o yüzden hala duruyor. Sanırım 3 ya da 4 tane gitti. Yine de hırsız kullanılacak inşallah. :)

Rodosto

Aktif Üye
Adı
Dogukan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dün Dechatlon Bursa Sur Yapı Avm'den son paket isome marukyu L kırmızıyı aldım 45₺'den. Kahverengi 3-4 paket vardı. Pembe ve kırmızı hazır. Yaklaşık 1 pakete yakın berkley camo var. Sanırım 2019 için yeterli olacak. :)
İspari olan mera denk gelirse yetmez,yetemez. :)

Hedo

Aktif Üye
Adı
Bahadır
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Gulp :)

namre

Aktif Üye
Adı
Erman
Aliexpresten de birkaç sipariş verdim. 60 günde teslim garantisiyle. :).
4gr kurşun 5 adet
TRY 4.94 13%OFF | 5 adet dayanıklı olta kurşunu platin ağırlık 4g/6g/8g/12g kanca bağlayıcı hızlı yayın döküm platin mermi balıkçılık mücadele
US $0.91 13% OFF|5Pcs Durable Fishing Lead Sinker Weight 4g/6g/8g/12g Hook Connector Quick Release Casting Sinker Bullet Fishing Tackle-in Fishing Tools from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

6gr kurşun 5 adet
TRY 4.29 27%OFF | 5 Pcs olta kurşunu platin ağırlık 4g/6g/8g/12g platin kanca bağlayıcı hızlı yayın döküm balıkçılık platin mermi balıkçılık mücadele
US $0.79 27% OFF|5Pcs Fishing Lead Sinker Weight 4g/6g/8g/12g Sinker Hook Connector Quick Release Casting Fishing Sinker Bullet Fishing Tackle-in Fishing Tools from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

7 numarasından 1 paket (50adet)
TRY 5.32 21%OFF | DONQL 50 pcs Dikenli Balıkçılık Kanca Deniz Solucan Sazan Tek Daire kanca seti Fly Balıkçılık Aksesuarları Mücadele Karbon Çelik Olta
US $0.99 20% OFF|DONQL 50pcs Barbed Fishing Hooks Sea Worm Carp Single Circle Hook Set Fly Fishing Accessories Tackle Carbon Steel Fishhook -in Fishhooks from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

2gr kurşun 10 adet. Beyaz renk demiş ama inşallah ters etki yapacak bir şey değildir.
TRY 6.24 25%OFF | 10 adet/grup Fishhooks kurşun kanca 2g 3g 5g 8g 10g 12g Jig kafa kurşun derin su mermisi ağırlık yumuşak cazibesi yemler balıkçılık aksesuarları
US $1.16 24% OFF|10Pcs/lot Fishhooks Lead hook 2g 3g 5g 8g 10g 12g Jig Head Lead Deep Water Bullet Weight Soft Lure Baits Fishing Accessories-in Fishhooks from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

1.2 TL yazınca dayanamadım bunuda istedim. İşe yarayacaktır.
TRY 1.31 26%OFF | Balıkçılık Kanca Kaleci Balıkçılık Çubuk Lure Bait Emniyet Tutucu Plastik Askı Balık Oltaları Emniyet Tutucu için Olta Kutup Aksesuarları
US $0.25 23% OFF|Fishing Hook Keeper Fishing Rod Lure Bait Safety Holder Plastic Hanger Fishhooks Safety Holder for Fishing Rod Pole Accessories-in Fishhooks from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
Siparişlerin hiçbiri gelmedi. Şimdilik 1.2tl lik siparişin geri ödemesi gelmedi. O da hafta içi gelir sanırım. Son 6 siparişim gelmediği için artık Aliexpresten alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Para geri geliyor o sıkıntı değil ama geldi gelecek diye beklemek çok sıkıntılı. :)

namre

Aktif Üye
Adı
Erman
1 yıldan fazla olmuş giriş yapmayalı. Kısaca özetlersek gittiğim tek mera Kumla İskelesi olduğundan lrf adına pek keyifli olmadı. 3 gün önce oldukça iri bir lapin aldım. Boyutları hakkında fikrim olmadığından bir şey diyemedim. Yalnız 1kg civarı vardı. Pek aksiyon yaşattı diyemem. Kıraça bile daha heyecan veriyor. 2018de aldığım berkley gulp camodan son 3 adet kaldı. İsome pembeninde yaklaşık yarım paketi duruyor. Bursa'daki avcılık fuarına çok hevesliydim ama pandemi nedeniyle iptal oldu. İnşallah seneye yaparlar. Herkese rastgele. :)