Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

kml7

Aktif Üye
Adı
Kemal
Arkadaşlar kendime yeni bir spin olta takımı aldım, Suadiye taraflarında oturuyorum ve bir an önce denemek istiyorum. Spin için bu taraflarda önerebileceğiniz güzel bir mera var mıdır? Hangi balık av verir, nereler daha verimli olur vs. ?
Merhaba, aramıza hoş geldin. Spin takımın hayırlı olsun. Umarım güzel avlara imza atarsın.
İstanbulda spin olta ile avlayabileceğin balık Lüfer ve Palamut ailesidir. Onun dışında spin ile levrek gibi diğer balıkları denk getirmen bu balık kıtlığında zor maalesef.
Çinekop, sarıkanat ve lüfer eylül-ekim(Havanın durumuna göre tarih sarkabilir de...) gibi başlar, gezici balıklardır, şurası yada burası merasıdır demek yanlış olur. Anadoulu yakasında aşağı yukarı sakin tüm kıyılardan alınma ihtimali vardır.

Rast gelsin.

BerkinK.

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar kendime yeni bir spin olta takımı aldım, Suadiye taraflarında oturuyorum ve bir an önce denemek istiyorum. Spin için bu taraflarda önerebileceğiniz güzel bir mera var mıdır? Hangi balık av verir, nereler daha verimli olur vs. ?
Bende Suadiyede oturuyorum. Şu anda spinle av veren yer duymadım. Suadiye’den Maltepe dolgu alanına kadar bizzat denedim

kml7

Aktif Üye
Adı
Kemal
Eşkinadan haber var mı arkadaşlar?
Yakın zamanda eşkina avı yapan arkadaşlar rapor verebilir mi?
Malum havalar ısındı. Haberler gelmeye başlar diye düşünüyorum.

fafafe123

Aktif Üye
Adı
Şahin Emre ASLAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İstanbul için keşke LRF takımı alsaydınız.Genede güle güle kullanın

Mektupla

Daimi Üye

İbrahim kürşat

Daimi Üye
Adı
İbrahim
Pendik sahile indim iftardan sonra. Birisi 2 eskina almis. Boylari gayet guzeldi.
Istavrite atanlar ise kovalari doldurmustu. Samandirali beyaz caparili atanlar 10 lu cekiyordu. Balik boylari gayt iyiydi.
Birisinde karagöz gördüm.
Onunda boyu iyiydi. Buralar bayagi canlanmis. Ramazan dolayisi ile av yapamiyorum. Zaten istavrit havyarli.
Eskina icin gitmek isteyen insin meralari yoklasin.
Pendik marina yanı
Kartal koctasin biraz ilerisi maltepe tarafina dogru. Güzel eskina meralaridir. Koctasta eskina icin üzmez.
Maltepe dolgu alaninin tamami guzel eskina yapar.
Meralari şenlendirin arkadaslar :) ayagim iyi oldu. Ramazan bitimiyle beraber sahalara geri dönüyorum..