Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşılacak Kadar Oldu Gibi...?

metehansamim

Daimi Üye
Adı
Metehan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
O düşünce tarzı bendede vardı büyük olursa skoru düşük olur , nekadar ufak olursa okadar avcı olur daha fazla çeşit ve ufak boyda balığa da hitap eder diye ama herhalde yanlış bir düşünce çünki predator balıklar boylarından büyük rapalalara bile atlıyorlar :)

M

MALKOÇOĞLU

Misafir
Uzun zaman oldu , spin avına gitmeyeli. Resmen pazar günleri hanımın eğlencesi olmuştum...

Ara sıra , balık malzemelerini çıkartıp , düzenliyordum....

Arkadan bir ses...!

- Ne oldu balığa gidemeyince , üvey çocuklarını mı seviyorsun. ( Kinaye , laf vurdurma müthiş... ) Asla affetmez , bu fırsatları sağ olsun.

Bazı şeyler planlanmadan daha güzel oluyor denir ya... Bu da öyle spontane gelişen bir av programı oldu.

Cuma akşamı , bacanağım ve ailesi bize geldiler.

Kendisi bir AVM' de çalıştığından hafta sonu çok ama çok nadiren hafta sonu izin kullanabilen biri.
Çay , sohbet felan , bir ara balkona sigaraya çıktık..... Direk bana - Bacanak ben yarın izinliyim , Allahını seversen beni kurtar yoksa şuydu , buydu , tüm gün evdeyim dedi....

İşte tüm program o anda oluştu diyebilirim.

Akabinden hemen plan kurduk , Sabah suyuna gidelim.... Hatta , yanımıza biraz fazladan yiyecek içecek bir şeyler de alalım ki , LRF' si , top arkası , hiç birinin hatırı kalmasın... Doyalım , dedik...!

Elde olmayan küçük bir talihsizlikten dolayı meraya 1 saat kadar geç vardık maalesef.

Meraya varır varmaz , hemen sahteleri takıp , kamışlarımızı kırbaçlamaya başladık.
Meraya vardığımıza Şafak söküyordu zaten....

Normal de , meraya geldiğimde , benim ilk atacağım da bellidir , ikinci deneyeceğimde ....
Ama ben de değişik bir hastalık var... Yeni bir ürün aldıysam ve beğenerek aldıysam , illede o olacak.....

İlk iki sıralamayı değiştirdim.
@wolf3 Aydın Bey' den aldığım Herakles ile başladım. Bu arada 12.cm üzeri tek aldığım ilk sahte?
@wolf37

Ekli dosyayı görüntüle 74883

Bir atış.... BOOŞŞŞŞŞ......!
İkinciyi attım... Bir iki sar...... ve..... Ahanda O en mutlu an.....! Balık Bastı. (Not : İyi ki.. uzakta bastı. Yeminlen ömrümü uzattı namussuz.)

Ekli dosyayı görüntüle 74886

Değerli arkadaşlar ,
Bu barracuda dan nice irilerini tuttum. Ama uzun zamandır spin yapmadığımdan sanırım , müthiş keyif verdi...

Ekli dosyayı görüntüle 74888

Kamış: Shimano Lunamis S900ML
Makine : Shimano Vanquish 3000F
İp : Momoi MX8
Sahte : Herakles Rave 175-F
TEBRİK EDERİM. MAŞALLAH

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bereketli olsun , olta titredimi kalp ritmi değişiyor ( olta sallamak huzur ve sağlık verir :) )
Teşekkür ederim Serdar üstadım.
Baya uzun uzun bir aradan sonra , tekrar spina avına gidebilmek müthis keyifliydi.
Güzel bir heyecan olmuş Fatih tebrikler rastgele
Evet , uzun bir ara olunca , heyecan da güzel oluyor. Bu cümleyi yazarken merak edip baktım da face...! En son 1 ekim 2017 de gitmişim spin avına.
Teşekkür ederim. Daha irileri sizler kısmet olsun.
Tebrikler Fatih abi, oltandan eksik olmasın..
Güzel dilekleriniz için teşekkürler Yılmaz Bey.