Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Perch avım mayıs 2017

Arcan

Aktif Üye
Adı
Arcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba hobidaşlarım
İş münasabetiyle birkaç günlüğüne Amasya'ya gitmiştim. Şantiyedeki işim öğleden önce bitince yakındaki bir gölete kaçamak yapayım dedim. Nede olsa her daim malzemeler bagajda Saat 15:30 gibi vardığımız merada başladık at çek yapmaya. Hava hafif rüzgarlıydı ve güneş bulutların arkasına kaçınca birden sıcaklık 10 derece birden düşüyordu.İlk önce lrf denemeleri yaptım. Maşallah merada okadar çok küçük balık varki sahtenin tabana inmesine bile müsade etmiyorlardı. Hal böyle olunca lrf nin zevkine vardım. Sayısız küçük balık ve 7-8 iri boy balık lrf sahtelerime atladı. Biraz da baitcasting takımımla vakit geçirmek istiyordum. Hemen ip misinamın ucuna bir metre fluorocarbon misina, texas rig zokası, slikon sahte ve 20gr dip kurşunu ile dropshot sistemi yaptım. Ve daha ilk atışımda 1kg civarında güzel bir balığı kandırmayı başardım. Artık büyük sasy kullandığım için küçük balıklar da atlamıyordu. Birkaç tane iri balığı da dropshot tekniği ile kandırmayı başardım. Anlayacağınız çok zevkli bir av günü geçirdim. Yalnız kafama takılan bir şey bar ki iri erkeklerin keseleri hala sperm dolu. Acaba havalar soğuk gitti diye bu balıklar hala çiftleşiyorlarmı??
Bu arada bütün balıklar sağ salim suya iade edildi. Bolca video ve fotoğraf çekmek isterdik ancak şarjlarımız buna imkan vermedi. Çektiğimiz kadarını paylaşıyorum. Hepinize iyi seyirler dilerim.

IMG_1261.JPG

Buda Video;

B

BS Okuru

Misafir
Tebikler abi mükemmel balıklar.. Özellikle sondaki babayiğit Aliyyül ala .. :) havalar soğuk gidiyor geçen senede 1 mayıs civarları benim başıma geldi hayvan hala havyarli üreme döneminde..

TrAcHuRuS

Daimi Üye
Adı
Cumhur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Arcan kardesim. Cok keyifli bir gun olmus.

Arcan

Aktif Üye
Adı
Arcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebikler abi mükemmel balıklar.. Özellikle sondaki babayiğit Aliyyül ala .. :) havalar soğuk gidiyor geçen senede 1 mayıs civarları benim başıma geldi hayvan hala havyarli üreme döneminde..
Teşekkür ederim kardeşim. Kıyıdaki çok küçük balıkları görünce tamam bunlar üremiş hatta balıklar büyümeye başlamış dedim. Ama oltaya atlayan balıklar genelde erkek ve sperm keseleri dolu. Haliyle hala üremekte geç kalmış olanlar olabilir diye düşünüyorum.

Tebrikler Arcan kardesim. Cok keyifli bir gun olmus.
Teşekkürler. Keyifli bir gündü gerçekten

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler Arcan çok eğlenceli bir gün geçirmişsin... Umarım bütün avların böyle olur...

Arcan

Aktif Üye
Adı
Arcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif

ocormanck

Aktif Üye
Adı
Osman
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrikler.. güzel zaman güzel balık güzel çekim :D rastgelsin..

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arcan ,tebrikler. Erkek balıkların durumu vahim,suya viyagra karışmış olabilir . Dikkat !