Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şile, Ağva, Kerpe, Kefken Balık Durumu

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında cemreis tarafından paylaşıldı.

1. Lovless

Lovless Aktif Üye

@Rx7 oralarda hiç tecrübem yok açıkcası spinle nerelerden atmak icap eder pek araştırmadım, senin tecrübelerin olduysa faydalanmak isterim açıkcası.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Rx7

Rx7 Aktif Üye

Haftasonu ütük gölundeydik. Hem sabah hem aksam suyu hem spin ile turna hem lrf ile levrek denedik. Bi okadar ugrasmamiza ragmen hic takip bile alamadik. Resmen kurutmuslar golu. Gidecek arkadaslara duyurulur. Utuku cikartin listenizden bence. Ciklet bile yakalamadik.

Yanimiza kar kalan sadece hos sohbet ve muhabbet. Yanima gelen @reelmaster Akif abiye cok tesekkur ediyorum. Onun sayesinde guzel bir gun gecirdik ailecek. Guzel bir anımız oldu. IMG_2721.JPG

4. reelmaster

reelmaster Aktif Üye

Turna varmış diye ,bize var olmayan HACILAR göletini aratmasına. Kasna merası diye suyu çekilmiş dereleri yoklatmasına . Yeşil balıklar var diye bize çingen köprüsünden manzara seyrettirmesine. Kayın pederi 30 yıl önce orda balık vardı dedi diye orman yollarında taban teptirtmesine ve Orayamı gitsek burayamı derken gün batımına yarım saat kala ütük göletine ulaşmamıza ve biz gittiğimizde balıkların akşam yemeğini çoktan yemiş olmasına rağmen.
    Hafta sonu bizi evinde ağırlayan, evinin kapısı yetmezmiş gibi gönlünü de açan. YASİN kardeşime VE AİLESİNE asıl ben teşekkür ederim.
    MÜKEMMEL BİR GÜN GEÇİRDİK.BOL BOL GÜLDÜK ve PATLAYASIYA KADAR YEDİK. TROFE TURNA TUTSAM ,BU KADAR EĞLENMEZDİM. BAZEN TUTAMAMAK BİLE O KADAR GÜZELKİ. CAN YAKMADAN DÖNDÜK DİYE SEVİNDİĞİMİZ NADİR GÜNLERDEN BİRİYDİ.EN KISA ZAMANDA TEKRARLIYALIM.

Son düzenleme: 17 Temmuz 2017
    Ahmet Çevik, mctymn, coner ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  5. Rx7

Rx7 Aktif Üye

Saglik olsun abi seninle beraber bende ogrendim:D ama kasna varmis biz tutamiyoz :D:D bu sefer kafaya koydum abi sana turna degil ama trofe sazan tutturacam ins:D en kisa zamanda ayni guzellikte bi gun gecirecegiz + balik tutacaz bu sefer. En azindan israil sazani :D:D
    Asil bizler tesekkur ederiz abi. Nerelerden kalktiniz geldiniz. Valla bizi cok mutlu ettiniz.

mctymn, coner ve reelmaster bunu beğendi.
  6. reelmaster

reelmaster Aktif Üye

Yasin Birdahaki sefere Cemili de alalım. Onun bildiği sıfır meralar varmış ! Eşref abide gelir. Balina bile tutarız :)

coner ve Rx7 bunu beğendi.
  7. Rx7

Rx7 Aktif Üye

Ne demek abi alalim tabi. Onuda gotururuz kasna tutmaya :D Esref abi baş taci mekan onun.

coner ve reelmaster bunu beğendi.
  8. arif_balık_peşinde

arif_balık_peşinde Aktif Üye

Ütük te sürekli orya gidenlerle konuştuğumda sadece meps çalıştığını söylemişlerdi.

Rx7 bunu beğendi.
  9. Rx7

Rx7 Aktif Üye

Hiç denemedim ama rapala silikon kasik calismiyor gercekten. Daha da davosa gitmem:D

arif_balık_peşinde bunu beğendi.
  10. arif_balık_peşinde

arif_balık_peşinde Aktif Üye

Bencede extrem bi balık yok değmez kilometre yapmaya terkos candır.(turna için)

mctymn ve Rx7 bunu beğendi.
  11. Rx7

Rx7 Aktif Üye

Tamamiyle katiliyorum.

arif_balık_peşinde bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş