Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türk Malı Balıkcılık Malzemeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arifengin

Daimi Üye
Adı
Arif ENGİN
benim bildiğim bir türk malı balık avı malzemesi mela fish var. çok güzel kullanışlı çantalar üretiyorlar. kendim de LRF için bir çanta almıştım. çok kullanışlı. kamış çantaları, spin çantaları, mücadele yelekleri ve bir çok ürün üretmekte. kumaş kalitesi de fena sayılmaz. yıllar önce benim aklıma gelmişti şöyle çanta yapılsa böyle çanta yapılsa tekstil işinden hiç anlamam. eskiden spin çantalarına malzeme çantalarına bir dünya para veriyorduk ama bunların fiyatları uygun sayılır.
Çantalar | Mela Fısh | Balık Avı Malzemeleri| Çanta & Kutular| Çantalar | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Avı Balık Avı Olta Kamp Malzeme
Ekli dosyayı görüntüle 31847Ekli dosyayı görüntüle 31848
Ekli dosyayı görüntüle 31849Ekli dosyayı görüntüle 31850
Ekli dosyayı görüntüle 31851

Bence türkiye de bu sahtelerin daha kalitelileri de üretilebilir. İhracat bile yapılır diye düşünüyorum. kaliteli bir sahteye 70 80 tl vermek yerine aynı kalitede kendi ürünümüz mallara 25 tl vermek daha mantıklı.
Bizimki yaparsa 25 tl ye satmaz . Ayni kalite mallar 70 80 tl der bu mallarin nakliyesini gumrugunu dusunmez kendi malinida 70 80 e satmaya calisir nasil olsa ayni kalite diye

eylmz

Daimi Üye
Açıkçası ben mercan marka misina almıştım 0.35 yıllar once düğüm atarken patlıyordu bir daha kullanmadım hata kızmıştım yerli olunca böyle oluyor diye

3rdem

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Mercan için iyi diyenler var ödüllü falan

eylmz

Daimi Üye

3rdem

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben hiç kullanmadim ama sağlam diyende var

rapalacim

Yeni Üye
Adı
Erkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bizimki yaparsa 25 tl ye satmaz . Ayni kalite mallar 70 80 tl der bu mallarin nakliyesini gumrugunu dusunmez kendi malinida 70 80 e satmaya calisir nasil olsa ayni kalite diye
Turk'O ürünler 28 TL ade 4 adet 100 TL . Buna rağmen Maliyet ve fiyat üzerine çalışıyoruz.

Ekli dosyalar

3rdem

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bugün mercan marka misina kullanan biri vardi sordum gayet memnundu ve hatta neredeyse lüfer olmak üzere iyi bir balik çekti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...