Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yenikapı Hakkında Bilgi.

*GeniuS

Daimi Üye
Adı
Hasan Basri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Herkese teşekkür ederim. Yalnız gidicektim meraya demekki bitik bir yer uğraşmayalım itle kopukkla gece gece. Başka yemli gece avi yapabileceğim yer varmıdır.
Hocam çatladıkapı sosyal tesislerin arkası nezih yer ben tek başıma sabahlıyorum sıkıntı yok balıkçı çok eşkina mırmır istavrit iskorpit herşey var

delikurt1907

Aktif Üye
Adı
demir
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hocam çatladıkapı sosyal tesislerin arkası nezih yer ben tek başıma sabahlıyorum sıkıntı yok balıkçı çok eşkina mırmır istavrit iskorpit herşey var
aynen güzel ve nezih mera.. apaçi serseri tipler yok..

cagrioz

Aktif Üye
Adı
ÇAĞRI Ö
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba herkese Yenikapı yı merak ediyoruz arkadaşla gündüz gitmek istiyoruz istavrit için spin kamışla sahte de denemek istiyorum gündüz vakti de oluyor mu değişik tipler serseriler?

ince.seyyit

Aktif Üye
Adı
Seyyit İnce
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba herkese Yenikapı yı merak ediyoruz arkadaşla gündüz gitmek istiyoruz istavrit için spin kamışla sahte de denemek istiyorum gündüz vakti de oluyor mu değişik tipler serseriler?
Senelerdir av yapıyorum miting alanında ancak dediğiniz gibi serseri ya da rahatsız edici bir duruma denk gelmedim / umarım gelmem de. Öğlen sıcakta gidip heba etmeyin kendinizi akşam üzeri güneş batımına yakın güzel istavrit yapıyor zaman zaman. Dün çok iyiymiş örneğin güzel balık almışlar. Spin deneyebilirsiniz gece , keza çapari de atabilirsiniz isterseniz. Genel olarak yabancı çok fazla oluyor suriyeli & afgan & iranlı & özbek ama onlar kendi halinde piknik modundalar kimseye bulaşan eden yok. Güvenlik de dolanıyor yazın sürekli olarak.

empatiq

Üye
Adı
Cem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,
Bende bayadır yenikapıya gidiyorum.
Aracınız ile gidecekseniz isparktan giris yapip otoparka birakabilirsiniz. O konuda cok iyi. Beyaz kayaliklarin girisinde guvenlik var. Ben tinercisine, serserisine denk gelmedim. Hafta sonları aile olarak oltasini alan geliyor.
Guvenlikten giris yaptiktan sonra ilerleyin 1. Demir iskele degil 2. Demir iskeleden hava karardiktan sonra çapari ile istavrit aliniyor.
Gunduz bosuna girmeyin oltaya deniz anası bile takilmiyor. Gunduz vakti hicbir canli türü yok.

Rastgele

cagrioz

Aktif Üye
Adı
ÇAĞRI Ö
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Malesef aracımız yok ve otobüsle gideceğiz bu yüzden sabah ilk otobüsle gitmeyi düşünüyorduk geçen hafta da Çatladıkapıdaydik bir şey yoktu kefal tuttuk yine en kötü öyle yaparız o zaman spin kamışla çok zevkli oluyor:)

ince.seyyit

Aktif Üye
Adı
Seyyit İnce
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Malesef aracımız yok ve otobüsle gideceğiz bu yüzden sabah ilk otobüsle gitmeyi düşünüyorduk geçen hafta da Çatladıkapıdaydik bir şey yoktu kefal tuttuk yine en kötü öyle yaparız o zaman spin kamışla çok zevkli oluyor:)
Ben de toplu taşıma ile gidiyorum , otobüslerin son durağı zaten orası nereden gideceğinizi bilmiyorum ama söylerseniz akşam üzeri orada indirirler sizi gece de sanırım 11 e kadar otobüs seferleri var oradan bir şekilde marmaraya vs de yürünebilir bir mesafede zaten orası. Dün istavrit basmış baya yakalamışlardı oradakiler.

cagrioz

Aktif Üye
Adı
ÇAĞRI Ö
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben de toplu taşıma ile gidiyorum , otobüslerin son durağı zaten orası nereden gideceğinizi bilmiyorum ama söylerseniz akşam üzeri orada indirirler sizi gece de sanırım 11 e kadar otobüs seferleri var oradan bir şekilde marmaraya vs de yürünebilir bir mesafede zaten orası. Dün istavrit basmış baya yakalamışlardı oradakiler.
Çok teşekkürler.

marlon

Yeni Üye
Adı
onur
Kan Grubu
A Rh Negatif
tam takım hazırlandık bu akşam Yenikapı da kısmetimizi arayacağız bakalım hayırlısı.