Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bandırma Minekop Av Raporu 10.09.2011

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yaşar kardeşim bana yağlı güreş deme yaralı domuza tek dalarım ama yağlı yapmayalım.:):););):):)
Abi tereyağlı yapalım :) Varya hikayen ve senin anlatışın aklıma geldikçe gülüyorum..

çok keyifli bir av geçirmişsiniz;böyle grub avlarını site olarak çok iyi bir dayanışma içinde yapıyoruz,biz okurken ve videoları izlerken bile çok keyif alıyoruz....böyle avların her zaman olmasını diliyorum,,,katılan tüm arkadaşları kutlarım.....
Bülent abi teşekkürler. Sizleride çok özledim vallahi. Herkese çok selam.
Rastgelsin.

lüfercan

Aktif Üye
Adı
levent can
Tek kelimeyle harika bir av tüm arkadaşlara tebrik ve teşekkürler böylesine güzel bir avı bizlerle paylaştığınız için.Böyle güzel avlarınız daim olsun.

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Güzel dostllarla beraber olmak ve güzel balıklar avlamak,böyle güzel mutluluğunuz daim olsun, hepinize tebrikler hoşçakalın.:):):)

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tek kelimeyle harika bir av tüm arkadaşlara tebrik ve teşekkürler böylesine güzel bir avı bizlerle paylaştığınız için.Böyle güzel avlarınız daim olsun.
Teşekkürler sanada rastgelsin.

ya ben yıllardır onu her görüşte aklıma gelir tebessüm ederim:)
Mustafa abi, bülent abinin anlatışı o canladırması adam direkt canlanıyor hayalinde :))))))))))

Güzel dostllarla beraber olmak ve güzel balıklar avlamak,böyle güzel mutluluğunuz daim olsun, hepinize tebrikler hoşçakalın.:):):)
Orhan baba teşekkürler. Rastgelsin sanada.

balıkçı pehlivan

Aktif Üye
Adı
BÜLENT BALKIŞ
Yaşar kardeşim bende ne hikayeler var daha bu neki ama bidaha sefere karın kası yapta gel karnın ağırmasın benden söylemesi

arno_16

Aktif Üye
Adı
hasany
herkese selamlar yaşar abinin bu güzel anlatışına bende bişeyler ekliyeyim..iş içabı bandırmaya gittiğimde tabi oltaları gene attım arabaya daha öncedende iri minekopların çıktığı yere iş bittikten sonra gidipte bi kaç saat şansımı deneyim dedim.karşıda bi mangal dumanı gördüm aklımdan acabamı dedim balık sevdam tayfasımı var burda diye yaklaştığımda görümki abilerimiz burdaymış.güzel muhabbetin ardından oltarımı bende gönderdim suya çok sağlam bi vuruşun ardından oltaya asıldığımda sanki bi cuval çekiyomuş hissi oldu kamışta ve bi kalama yaptıktan sonra tekrar asıldım misinanın azizliğine uğradım gerçekten çok büyük bi balık vardı.oltanın ucunda daha öncedende aynı yerde bir kaç kişiden duymuştum kamışların birden alıp başını gittiğini onlarda orada büyük bir vatoz olduğunu söylemişlerdi.bu arada ben oaraya gittiğimde 2 adet minekop tutuldu.hamdi abi ve ayaşar abi minekopları ben ordayken çektiler ben gittim başka bişey gelmemiş onlarda benim şansımaydı herhalde.nöbetçi olduğumdan bursaya dönmek zorunda kaldım.bu güzel tesadüf iyi oldu.hepinize saygılar sevgiler...inşallah tekrar biryerlerde görüşmek üzere...

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
herkese selamlar yaşar abinin bu güzel anlatışına bende bişeyler ekliyeyim..iş içabı bandırmaya gittiğimde tabi oltaları gene attım arabaya daha öncedende iri minekopların çıktığı yere iş bittikten sonra gidipte bi kaç saat şansımı deneyim dedim.karşıda bi mangal dumanı gördüm aklımdan acabamı dedim balık sevdam tayfasımı var burda diye yaklaştığımda görümki abilerimiz burdaymış.güzel muhabbetin ardından oltarımı bende gönderdim suya çok sağlam bi vuruşun ardından oltaya asıldığımda sanki bi cuval çekiyomuş hissi oldu kamışta ve bi kalama yaptıktan sonra tekrar asıldım misinanın azizliğine uğradım gerçekten çok büyük bi balık vardı.oltanın ucunda daha öncedende aynı yerde bir kaç kişiden duymuştum kamışların birden alıp başını gittiğini onlarda orada büyük bir vatoz olduğunu söylemişlerdi.bu arada ben oaraya gittiğimde 2 adet minekop tutuldu.hamdi abi ve ayaşar abi minekopları ben ordayken çektiler ben gittim başka bişey gelmemiş onlarda benim şansımaydı herhalde.nöbetçi olduğumdan bursaya dönmek zorunda kaldım.bu güzel tesadüf iyi oldu.hepinize saygılar sevgiler...inşallah tekrar biryerlerde görüşmek üzere...
Hasan teşekkürler. Rastgelsin.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Aslında Mangal Dumanıyla Balık Sevdam ekibine biz burdayız mesajı yolluyorduk, "Minokoplar hazır kolayı al gel" :D:D:D

Sen de hemen çözmüşsün mesajı :p

arno_16

Aktif Üye
Adı
hasany
Aslında Mangal Dumanıyla Balık Sevdam ekibine biz burdayız mesajı yolluyorduk, "Minokoplar hazır kolayı al gel" :D:D:D

Sen de hemen çözmüşsün mesajı :p
bi deniz kenarında varsa mangal başındada 3,5 kişi bilki balık sevdam orda demek.artık balıklarda geleceği zamanı anladı mangalın yanmasını bekliyorlarmış...))))