Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu kadarına da Pesss Doğrusu !!!

Konu, 'Jandarma ve Sahil Güvenlik İhbar Hatları' kısmında Ersin tarafından paylaşıldı.

1. Asi ve mavi

Asi ve mavi Daimi Üye

Konuyla ilgilenen duyarlı tüm yetkililere teşekkürlerimi sunuyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Çağatay Yılmaz

Çağatay Yılmaz Aktif Üye

Konuyu okuyunca, akşam akşam moralim bozuldu. Nasıl bir toplumuz biz böyle, anlamak mümkün değil. Resmen, yağma, talan kültürü bu.

Bu temizlik çalışmasını yapanları canı gönülden kutluyorum.

4. ishak BALLICA

ishak BALLICA Aktif Üye

Bu güzel faliyetin gereçekleşmesine ön ayak olan tüm dostları can ı yürekten kutluyorum...:)

5. sokrates

sokrates Aktif Üye

Pes, gerçektende pes!! bukadarda olmaz yazıklar olsun bu sömürücü yokedici mantığa yok böyle birşey ya gölde balığa adım atacak yer bırakmamışlar :mad:
    Ayrıca teşekkürler Ersin paylaşım için.

6. Mehmet ERGÜL

Mehmet ERGÜL Yeni Üye

Ersin bey selamlar,

Hassasiyetiniz ve konuyu olan yaklaşımınız için öncelikle teşekkür ederim.

Sitenizi yeni fark ettim, mail atmışsınız, iş yoğunluğundan dolayı epeydir maillere bakamamıştım. Mailinizi görünce hemen sitenize üye oldum.

Ne yazıkki bu Sakarya'da yapılan ilk operasyon değildir ve ne yazıkki sonu da gelmeyecek gibi görünüyor. Biz bastırabildiğimiz kadar, kimseden korkmadan, çekinmeden, Jandarma ile en küçük su birikintisine kadar bu ve bunun gibi mahlukatları atan şahıslarla sonuna kadar mücadelemize devam edeceğiz.

Obruk meselesinden mailinizde de bahsetmişsiniz. Yasak olan bir yer, babam olsa affetmem, Jandarma umarım gerekeni yapar, suç üstü yakalar ve gereken cezayı inşallah uygular.

Saygılar, Görüşmek üzere :)

7. Ersin

Ersin Daimi Üye

Merhabalar Mehmet Bey,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Sitemiz bazı durumlar nedeniyle kapanması gereken Balıksevdası'nın devamı olarak yayın hayatına kısa bir süre önce başladı. Elimizden geldiğince, dilimizin döndüğünce amatör balık avcılığı adına faydalı paylaşımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Operasyonunuzu hayretler içinde inceledik ve inanın ki olayın vahameti karşısında söyleyecek fazla söz bulamadık. Malesef ülkemizin bir çok köşesinde durum belki bu boyutlarda olmasa bile çokta farklı değil. Her yerde bu gibi kanunsuz işlerle rant elde etmeye çalışan insan müsvetteleri mevcut. Şuan belki bu yazdıklarımızı okuyorlar ve bizler içinde bir plan hazırlıyorlardır. Kim bilir.

Sizleri, göstermiş olduğunuz hassasiyet ve bu operasyona öncü olmanız nedeniyle tekrar tebrik ederim. Yaptığınız iş gerçekten ibret-i alem olması gereken bir olaydır. İnanıyorum ki bu gibi uygulamaların artması sonucunda bir gün ülkemizde amatör balık avcılığı hakettiği kaliteyi yakalayacaktır.

Operasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

8. doğan

doğan Üye

ERSİN BEY BİLİYORSUNUZ Kİ İLİMİZDE OBRUK BARAJI VAR BEN İDDA EDİYORUM ŞU ANDA OBRUK BARAJINDA HAZIR GERİLİ OLARAK SUDA BEKLEYEN EN AZ 10,000MT AĞ VAR YANLIŞ YAZMADIM ON BİN METRE YAZIK GÜNAH DİYORUM BAŞKA HİÇ BİRŞEY DİYEMİYORUM

9. Mehmet ERGÜL

Mehmet ERGÜL Yeni Üye

Ersin bey teşekkür ederim, hoş buldum :)

Doğan bey durumu Tarım İl Müdürlüğü Koruma Kontrol Şube Müdürlüğü'ne yazılı olarak iletin. Hatta şöyle yaparsanız kesin sonuca ulaşırsınız.

Tarım Bakanlığının başlatmış olduğu ALO 174 Gıda Hattı var. Linki : http://www.alo174.gov.tr/ Buradan ister mail gönderin, isterseniz 174 ü arayın. Buraya yapılan her türlü müracaat sonucu 72 Saat içinde size yazılı olarak dönmek zorunda. Gıda ile ağcının ne alakası var derseniz de işin komik tarafı o. Ne yazıkki Ağcıların Kontrolü Tarım İl Md.lüğü, Koruma Kontrol Şube Müdürlüğü yetkisinde.

Görüşmek üzere :)

10. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bu konunun ciddiyeti birkez daha sahnede, tahılla bitkiyle ugrasması gereken bir bakanlık var ve 174 alo gıda hattı var telefonun ucundan size geri dönüs yapan kişi nekadar biliyor acaba ağı, pinteri,tırıvırıyı,

Böyle bir konuda bu acizlik bizler görüyoruz hiçmi kimse görmüyor yoksa bu konudadamı bir peşkeş çekme mevzusu var birilerine verilen sözlerden veya vaatlerden sebepmi ilgilenilmiyor anlayamıyorum ben.

11. doğan

doğan Üye

durumlar keşke öyle olsa iş çok farklı burada koruma şubeninde yapabileceği birşey kalmadı gibi birşey denetleme için tekne istiyorlar gelmiyor daha ben biraz daha açmak istiyorum konuyu. çorum ilinin iskilip ilçesinden ankaraya giden bir yol var bu yolda her gece saat 3 ile 5 arasında canlı balık sevkiyatı var. sazanın kilosu 3 liradan yayın ve sudakların kilosu 10 liradan ankaraya gidiyor işler çok farklı burada tarım il müdürlüğününde yapabileceği birşey kalmadı gibi birşey

Sayfayı Paylaş