Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul Boğazı ve Çevresi Balık Avı Raporları

Kaputt

Yeni Üye
Adı
Kadir
Akşam yemliye gideceğiz, o yüzden biraz istavrit tutmak istedim, çapariye bu şekilde takozlar gelmeye başlayınca, keyif yapmak için kurşun arkası 3cm sahteye geçtim, bu boylarda da 10-15 adet arası takoz geldi, arada kaşığa bile geldiği oldu.

Avrupa yakası, kurşun arkası 175 gr. Saat 06:00 - 08.00 arası.

Herkese rastgele.

Ekli dosyalar

Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Negatif
Dün akşam Emirgan aşırı kalabalıktı, istiklal caddesi gibiydi. Herkes 5 10 arası çinekop aldı. Ben yem olmadığından 3 tane alabildim. Gündüz hiç istavrit yapmadı

.
IMG_20200924_185208.jpg
IMG-20200924-WA0017.jpeg

Son düzenleme:

beykozlu86

Aktif Üye
Adı
Metin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
160gr kurşun arkasına çeşitli renkte rapala ile alındı. Sahil çok kalabalık balık ara ara giriyor. Sinirleri çelikten olanlar deneyebilir 😬 kısmette sarıkanatda varmış. İnşallah sezonu geldiğinde daha sık olur. Herkese rastgele.

Ekli dosyalar

lapin

Aktif Üye
Adı
Mert S.
160gr kurşun arkasına çeşitli renkte rapala ile alındı. Sahil çok kalabalık balık ara ara giriyor. Sinirleri çelikten olanlar deneyebilir kısmette sarıkanatda varmış. İnşallah sezonu geldiğinde daha sık olur. Herkese rastgele.
Cidden gergin ortam her an isyan çıkabilir :) maşallah daha iyileri denk gelsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

beykozlu86

Aktif Üye
Adı
Metin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
yamyam kılıklı insanlarla 100 tane palamut tutcağımı bilsem olta atmam anadolu yakasının yamyamı çok maalesef
Onlarla baş ediyoruz problem yok ama şu acemilere kıyamıyorum zaten yakalayamadıkça sinir oluyorlar hırslanıyorlar kıyamıyorum az ötede at demeye. bide ısrarla önüne arkasına bakmadan teklikeki şekilde atış yapanlara dayanamıyorum. Önce insan önce güvenlik. Rapala kancasının kurşunun ne kadar tehlikeli olacağını idrak edemiyor adam. Kurşunu arkaya koydumu herşey tamam sanıyor sonra aban kamışa. Makina klavuzunu bile açmayı unutuyor hırstan. Halbuki palamut 10₺ rapala 25₺ 😁 en güzeli hafta içi. 1 saat atarım ama gelmesede sinirlendircek adam minimum oluyor. Herkese kazasız belasız huzurlu günler.