Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul Levrek Avı (1 Al-1 Sal)

jaas

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
BUDA ARKADASA YAZMIŞ OLDUĞUM MSJIN VİRGÜLÜNE DOKUNMADAN Kİ HALİDİR .
Ustadim merhabalar ,Yavuz ben 39 yasindayim ve istanbul da erenkoyde ikame ediyorum . Bu hobiye 1.5 senedir gonul verdim. Yazlari sarozda ki yazlikta levrek avlari yapmis tim fakat marmarada birturlu dikis tutturamadim . Sultankoy , yeniciftlik , silivri basinkent tarafindaki taslik koylarda sansimi denedim fakat iyi sonuclar alamadim . Sizden ricam bazi ogrenmek istedigim konularda bana yardimci olmaniz. Ornegin gece avlarinda ay isigi olmazsa olmazmidir ? Merada herhangi biryerden denizin uzerine isik gelmelimidir (zifiri karanlik bir suda levrek avlanabilirmi ?) Illa patlak havanin gelmesini beklemek sartmidir veya patlak havadan sonra ava cikmak daha mi olumlu sonuclar verir. Secilecek merada dere agzi veya liman yakini olmasi sartmidir ? Ek de size kendi capimda bir calisma yaptim bu isi bilen birinin gozuyle burasi balik yapabilir gibisinden birsey soylerseniz cok sevinirim , kalin saglicakla

jaas

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ramazan bey sizin gözlük işe yarıyor anladığım kadarıyla . Siz orada sigaraya takılmışsınız yazık. Bende içerim rakımıda koyarım. Orada aksetmek istediğim benim durumuma karsı alınmış tavırdır . Tabi anlayana ben gözlüksüz farkına varabiliyorum ama anlaşılan siz varamamışsınız kalın sağlıcakla.

Son düzenleme:

Müfettiş

Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaş ne yapışkan çıktın sen. Boş muhabbetlere harcayacağın vakti forumda araştırma yapmaya ayırsan hedefine ulaşacaksın ama amacın farklı galiba senin. Bak git araştır oku biraz, forumda çok faydalı bilgiler var. Sorularının cevabını ara, insanları meşgul etme. Forumun amacından sapma

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Biz hakim değiliz ama hakemlik yapmak zorundayız.
Göründüğü kadarıyla konu iyi bir yere doğru gitmiyor.
Bu şekilde birbirimize kinayeli laflar ederek varacağımız bir yer de görünmüyor.
Sizden ricam bu konuyu burada kapatmanız.

toptanci

Yeni Üye
Adı
Ali Emre
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba, Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Bu ava ilişkin Instagram videolarını https://tr.savefrom.net/download-from-instagram adresinden kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Siz de kolay bir şekilde video indirme işlemini gerçekleştirmek için Savefrom sitesini kullanın.