Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şile, Ağva, Kerpe, Kefken Balık Durumu

B

BS Okuru

Misafir
evde oturmaktan sıkıldım 1 haftadır foruma fena sardım yarın şileye turna avına gelcez tarif edebileceğiniz bi mera varmıdır

Adı
arif mutlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Şilede turna zor remzi istanbulda en sağlam turna merası terkos gölü.

B

BS Okuru

Misafir
hayırlısıyla bi yer bulduk gibi eğer verimli olursa yarın resimleri atarım

Adı
Raşo
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ömerli barajında yeniden ürediğini duymuştum tatlı su avıyla ilgilenmiyoruz ama çıktığını duydum orası var bide saklı göl denen gölettede yakalıyolarmış Rastgelsin

cemreis

Aktif Üye
Adı
cem seven
3 eylül de 2 satılan at tutuldu o gün bugün diyerek hergun gittik tık yok sular çook sicak hiçbir fırtına tarihinde yapmadı kefal den baska hicbirsey yok sahilkoy den agvaya kadar butun taslarda arkadaslardan hic iyi haber gelmedi denizdeki sandalcilar.da boş geliyor palamut bile vanoz denizden ve karadan lüfer beklenmekte ama yokluk

legendario

Aktif Üye
Adı
Lütfü Özbay
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar var mı hareketlenme, geçen hafta sonu gezi amaçlı geldiğimde akşama yemliye hazırlananlar vardı Şile kayalıklarda.

legendario

Aktif Üye
Adı
Lütfü Özbay
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar var mı hareketlenme, geçen hafta sonu gezi amaçlı geldiğimde akşama yemliye hazırlananlar vardı Şile kayalıklarda.
kendime cevap veriyorum. maalesef hiç bir hareket yokmuş.