Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şile, Ağva, Kerpe, Kefken Balık Durumu

EMİN

Aktif Üye
Adı
EMİN YILDIRIM
Şile merkezde at çek spin avı için tavsiye edeceğiniz bir yer varmı. (Akşam suyu)

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
daha dün geldim şileden,maalesef balık yok denecek kadar az,olanda çok açıkta,spin ile yakalama şansı yok gibi şu an,kumsaldan çıkan tek tük balıkta iyice küçülmüş sarıkanat boylarında,belki 1-2 hafta sonra liman içinden spinle çinekop veya sarıkanat yakalanabilir

omertbk34

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Negatif
Aynen hocam bir kaç yerden deneme yaptım ama sonuç yok. Yemli atanlardada hareket olmadı. Zaten tekneler 60 mil açıktan balık getiriyormuş. Balık kıyılamıyor malesef.

legendario

Aktif Üye
Adı
Lütfü Özbay
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Aynen hocam bir kaç yerden deneme yaptım ama sonuç yok. Yemli atanlardada hareket olmadı. Zaten tekneler 60 mil açıktan balık getiriyormuş. Balık kıyılamıyor malesef.

Cumartesi günü Kumbaba sahilde su içinden atışlar yaptık öğlen-akşam arası spinle ve 0 çektik. Su hala sıcak. Dalga çoktu.

omertbk34

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Negatif
Cumartesi günü Kumbaba sahilde su içinden atışlar yaptık öğlen-akşam arası spinle ve 0 çektik. Su hala sıcak. Dalga çoktu.
Hocam fırsatınız varsa karakiraz taraflarında deneyin. O taraf daha verimli.

legendario

Aktif Üye
Adı
Lütfü Özbay
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam fırsatınız varsa karakiraz taraflarında deneyin. O taraf daha verimli.

Ömer Bey tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Haftasonu istikamet Karakiraz sahilleri. :)

Mektupla

Daimi Üye

Badisönmez

Aktif Üye
Pazar günü şiledeydim, liman dışında içinde ve bilimum yerlerinde millet kefale atıyor, hayatım boyunca tutmaya bile uğraşmadığım kefal orada kıymete binmiş ki gel gör onu bile zor yakalıyorlar. Tezgahlarda az da olsa balık var ve hala pahalı.
bir tek bir tekne kasa açmıştı idare eder boyda levrek satıyordu onun dışında bir şey de yoktu.