Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yaz mevsimine az kaldı yağsız ve göbeksiz bir vücut için özel diet

Ali Emre

Aktif Üye
Adı
ali emre
110 kg idim şimdi 100 indim ve deli gibi yiyorum hala bogazımdan kısmadan :)))))

mrtsezal

Daimi Üye
Adı
murat sezal
bu kadar az yemegi kim yese zayiflar yaw
:D şuna emin olunki normal ınsandan 2 mıslı fazla yemek yemiş oluyor bu dieti yapan,ama şunuda belırtmek isterim ki 100 işi bugun bu diete başlasın 95 tanesi 3.gün vaz geçer ....burda iş beyinde bitiyor...herisi hikaye...

mrtsezal

Daimi Üye
Adı
murat sezal
İnternet de bu tip diyetlerin paylaşılmasına karşıyım. Diyet veya kardio gibi insan sağlığını yakından ilgilendiren konular doktor veya diyetisyen gözleminde yapılmalı.
haklısınız esasında size katılıyorum,yanlız dietisyene gidip 10.000 euro para harcayıp,malesef hayatını kaybeden 10 larca insan tanıyorum, bunu paylaşmamda ki tek sebep paralar cepte kalsın....bu zamana kadar içlerinde ünlü modellerde dahil 100 lerce kişide bu dieti denedım,akrabalarım dahil,
sadece tuz olayını unutanlarda sorun çıktı(buna bende dahılım)ufak bir hafıza kaybı oldu..onuda 1 bardak tuzlu suyla hallettık,

sonuçta biz bu işten dietisyenler gibi para kazanmıyoruz,sadece eşimiz dostumuzla paylaşıyoruz,sağlıklı ve dinç olmaları için,,

mrtsezal

Daimi Üye
Adı
murat sezal
Murat Abi, bu diyetle başlasam, sonra spordu, kas dı v.b ile 4-5 yıla senin vucut formunu yakalayabilir miyim acep :rolleyes::D

Şaka bir yana, Ben de geçtiğimiz ekimden beri sağlıklı bir yaşamı benimsemiştim, hergün egzersiz ve yetecek kadar sağlıklı gıda ve sıfır aburcubur ile. Kilo verme işini de uzuuun bir zamana yaydım ki geri gelmesin fazlasıyla diye.

97'den 89 a indim 2 ay öncesine kadar ama istemeden de olsa düzenimi bozdum, egzersiz ve dengeli beslenme yalan oldu, yine 93 e çıktım. Bakalım güneş tepemdeyken, yaz mevsiminin telkiniyle yine diken üstünde tutup kendimi 80'e doğru inmeyi düşünüyorum yaz sonuna.

Bakalım ne olacak, yalancı mı çıkarım yoksa yahuşuklu mu olurum göreceğiz :):)
merak etme,sen yeterki beyin olarak kendini hazırla,hertürlü yardıma hazırım,bu işin yarısından fazlası gaz....senı 74 kg yaparsak süper olur,ama tek dezavantajı var bu işin,evdeki bütün kıyafetlerını atman gerekicek :) çünki 45 gün sonra hepsi yerlerde olcak...:)

mrtsezal

Daimi Üye
Adı
murat sezal
Arkadaşlar kilo almak ya da vermek isteyenlere bende seve seve yardımcı olurum..
Ama işin başında bazal metabolizmanızın ne oldugunu öğrenmeniz ve bu işin emekle olacağını bilmemiz gerekiyor..
116 kg a kadar çıktım bulk dönemde ve 85 kg a kadarda geri indim kilolarımla istediğim şekilde oynayabilmek güzel ama kotlarımın üzerime olmaması baya masraflı :)
bazı sitelerde metabolizmayı hızlandırdıgı için ventolin türevi ilaçlar önerilir yada bulklaşmak için whey proteinler aminoasit tabletleri vs. vs...
Hepsini denedim sakın yanılgıya düşüpte gereksiz yere bünyeyi yormayın..
Unutmayın arkadaşlar nasıl aldınız ise aynı şekilde vermek önemlidir kiloları..
ve kardiyo bence vazgeçilmezdir..
işte işi bilen biri çıktı..tebrikler:)
bende yazın 78 kg gelıyordum,şimdi 94 lere kadar çıktım,bu sabah diete başladım aksılık olmaz sa 45 gun sonra 74 kg geri dönüşümü yapıcam:)

mrtsezal

Daimi Üye
Adı
murat sezal
110 kg idim şimdi 100 indim ve deli gibi yiyorum hala bogazımdan kısmadan :)))))
yarasınnnn:)
öğrencılerden bırı aklıma geldi şimdi,adamı 127 kg dan 91 kg a kadar ındırdık delı gıbı çalışarak.....sonra sordum ona dedımkı hedefin ne ???? valla ben daha fazla yiyebilmek daha çok nutella yiyebilmek için zayıfladım dedı:):harika: