Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Dikili'de Spin Avı Yapanlar...

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Pellegra45 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. ugoker

ugoker Yeni Üye

Teşekkür ederim bilgi için. Salihleraltı'da devam o zaman. Bir kaç mırmır oltası yapayım bari. Kum buralar ama mırmır yok hiç. Levrek dışında balık deneme şansımız yok mu?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. lodoscubarbaros

lodoscubarbaros Aktif Üye

Salihleraltı kiloluk çupralar yapar diye biliyorum. Fakat madem kumluk alan mırmıra oltayı dibe yatırıp deneyin.Hayret belki oltayı attığınız yerin yakınlarına ağ sermişlerdir ondan vurmuyordur. Yoksa Ramazan Bayram'ında ve sonrasında Altınova'da çatır çatır vuruş alıyordum tavuk göğsüne fakat sadece sülünezle 30 cm lik bir mırmır alabildim.Birçok lidakiyide geri saldım.

4. ugoker

ugoker Yeni Üye

Bugün deneyeyim tekrar. Bakalım ne olacak. Takımlarım ya da yemlerim yanlış. Sülünes kullanıyorum. Dikiliye gidip mamun bakayım bari. Teşekkür ederim bilgiler için.

lodoscubarbaros bunu beğendi.
  5. KadZe

KadZe Yeni Üye

Bademli tarafında kamp alanları vardı ve sanıyorum kayalık yerlerde var. O taraflara doğru bademli,denizköy civarında at çek ya da yemli av durumu nasıldır? Deneyen var mı acaba?

6. kiniklar

kiniklar Aktif Üye

izmir tarafında avlanan arkadaşlar varmı acaba ? foça civarı gitçem bayramda takım olarak ne denememei önerirsiniz?

7. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Salihleraltinda insalarin denize girdigi yerlerde gunduz vakti bolca balik oluyor. Lidaki mirmir sarpa zargana kefal ve ufak pisi baliklari. Ama o vakitlerde insanlarin arasina olta atamiyorsun. Aksam ne hikmetse baliklar yok oluyor.

8. lodoscubarbaros

lodoscubarbaros Aktif Üye

Kurban bayramını ve bir hafta sonrasını Altınova'da geçirdim. Evelsi sabah kaçışan kefallerin arasına sahteyi düşürdüm. Tam çekmeye başladım bir ispendek atladı. Nerde bunun babası. Yok. Çocuğu geldi. Bende geri iade ettim. Sahte SeaSpin IMG_1425.JPG IMG_1425.JPG

Ekli Dosyalar:

erphan, coner, Mehmet Fatih ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. selçukbey

selçukbey Üye

Cumartesi günü Dikili'deyiz inşallah. Bir olta yemli atıp beklerken, bir oltayla da spin deneyeceğiz. Nereleri önerirsiniz? Katılmak isteyen varsa buyursun :)

10. caliskan_mert

caliskan_mert Yeni Üye

Arkadaşlar merhabalar, bu sene hiç yazan olmamış, ilk ben yazayım dedim, levrek yakalamayı kafaya koyduğum için hemen gidip bir spin takım birkaç rapala aldım, spin avcılığı yapmak isteyenler olursa burayı takip etmekteyim, dikili salihleraltı'ndayım herkese rastgele

Hasanizmir ve cemiltonguç bunu beğendi.
  11. angvil

angvil Aktif Üye

Merhabalar, ben de bu sene spin avına başladım. Daha henüz spinde skor yok, ama sabırlı bir şekilde mera aramaya ve denemeye devam ediyorum. Dikiliye gitmeyi düşünüyorum. Ama ondan önce bana daha yakın olan Eski Foça ve Yeni Foça da avlanmayı planlıyorum.

Hoper bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş