Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Levrek Şemsiyesi (Alabama/Umbrella rig)

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif

barlas61

Daimi Üye
Adı
Okan
Yapmak için nasıl bir materyal kullanmak lazım bilemedim birbirine karışmadan durması asıl mesele çünkü:)
Online Shop 12 Adet Anti-bite Balıkçılık kurşun tasma Uçmak Hattı Halat Tel lider hattı Döner Paslanmaz Çelik Rolling Fırdöndüler 15 cm 20 cm 25 cm | Aliexpress Mobile
Ucundaki bunlardan. Her malzemecide var. Ucuna da bombardo seklinde birsey de yapabilirsin. Fikir vermek acisindan.
Atla deve degil semih hocam. Biraz hayal gucu yeterli

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yapmak için nasıl bir materyal kullanmak lazım bilemedim birbirine karışmadan durması asıl mesele çünkü:)
kafadaki kurşun,
teller paslanmaz sert çelik tel.
telleri tutan halkayı dibe çektiğinde elinle sağa sola yaydırıyorsun
çelik tellerin birbirine dolaşması da imkansız

Semih09

Daimi Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
kafadaki kurşun,
teller paslanmaz sert çelik tel.
telleri tutan halkayı dibe çektiğinde elinle sağa sola yaydırıyorsun
çelik tellerin birbirine dolaşması da imkansız
Hakan beyin paylaştığı linkteki ürün bayağı uygun fiyatlıymış.denemek için sipariş verilebilir bence.şimdi tekrar baktım da ürüne, pek iş yapacakmış gibi durmuyor :) birkaç metre misina gerisine bağlansa olabilir belki ama o zamanda hepsi birbirine dolanır.balığın o telleri görmemesi mümkün değil sanırım.ilk başta hoşuma gitmişti sistem yine de deneyeceğim sırf merakımı gidermek için.

Son düzenleme:

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hakan beyin paylaştığı linkteki ürün bayağı uygun fiyatlıymış.denemek için sipariş verilebilir bence.şimdi tekrar baktım da ürüne, pek iş yapacakmış gibi durmuyor :) birkaç metre misina gerisine bağlansa olabilir belki ama o zamanda hepsi birbirine dolanır.balığın o telleri görmemesi mümkün değil sanırım.ilk başta hoşuma gitmişti sistem yine de deneyeceğim sırf merakımı gidermek için.
Levrekte belki çok iş yapmayabilir tellerden dolayı ama palamutun bol olduğu zaman tekne ile sırtı yapılırsa hepsi aynı anda dolabilir gibi

H2O

Üye
Adı
Sedat KASRAT
Kan Grubu
O Rh Negatif
Selamlar herkese... Birkaç kişi alıp denemeye niyetliymiş ama sonra ses çıkmamış... Ben de nette ürünü görünce forumdan bir bakayım nedir ne değildir, illa kullanan vardır dedim ama kimseden ama sonuç raporu gelmemiş...

Ne oldu bu takım çalışmadı mı? Alıp bir deneyeyim diyorum ama denemişlerden yorum alsak daha iyi olacak... Ben tekneden olabildiğince uzun ekstra 3. kamışla çok uzun misina salarak sallandırıp, diğer oltalara çapariz vermeden en arkadan orta-üst sudan gelsin, ara ara yoklayıp bakayım diyorum... hatta belki ucuna bir zil falan da bağlayıp tamamen kendi haline bırakarak...